Egepol Sehiriçi Şehirler Arası  Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Fevzi Çakmak Mah. Cengiz Topel Sok. 16/A Balçova İZMİR - TÜRKİYE

İl / İlçe İzmir / Balçova

Telefon 05423493535

Telefon 2 08504322343

Faks -

GSM 05423493535

Web http://izmiregepolnakliyat.com

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

Sektörümüzün ne kadar zor ve meşakkatli olduğunu siz müşterilerimiz ve bizler çok iyi bilmekteyiz. Bu nedenle günümüz şartlarında eşya almak o kadar kolay olmayıp, taşıtma ihtiyacı olduğu zaman büyük bir sıkıntı yaşanmaktadır.

İZMİR EGEPOL Taşımacılık olarak biz, bütün bu sıkıntıları sizden alıyor ve düşünebildiğiniz en iyi hizmeti vererek yok ediyoruz. Firmamıza bir telefon kadar yakınsınız, görüşme sırasında sizlere yakışır bir uslup ile gerekli bilgileri verdikten sonra çalışmalarımızla ilgili geniş bilgi vererek sizleri aydınlatır, telefon görüşmelerinde fiyat vermek çok mantıklı olmadığı için, evinize mutlaka ücretsiz expertiz göndererek ücretlendirme yapılmaktadır.
Bunun sebebi ise eşyaların mahiyetini görmek, ne kadar malzeme ve ekipman tespiti ve araç büyüklüğü içindir. Bu işlemde kimsenin hakkı yenilmemiş olur. Çalışmalar ile geniş bilgi sizlere anlatılır ve fiyat değerlendirilmesi yapıldıktan sonra tarih ve ücrette anlaşma sağlanırsa, sözleşme yapılarak siz müşterilerimiz, kendinizi hizmeti veren firmaya karşı garanti altına almış olursunuzFİRMA RESİMLERİ
NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
E-Posta Listemize Katılın
twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :