Hakkımızda

Tumnakliyeciler.com web sitesi, güvenilir nakliye şirketlerini ve nakliyeci ile işi olan herkesi aynı çatı altında toplamak ve nakliyecinin de kullanıcının da işini kolaylaştırmak amacıyla kurulmuş bir platformdur.

Tumnakliyeciler.com portalı sayesinde artık evden eve veya ofisten ofise taşınma işleriniz hem daha güvenli hem de bir eziyet olmaktan çıkmış kolay bir iş halîne gelecektir.

Kullanımı kolay ve rahat olan tumnakliyeciler.com sayesinde artık nakliyeci için müşteri bulmak, birey için ise nakliyeci bulmak çok daha kolay olacak. Sektörün eksiklerini saptayarak geliştirdiğimiz tumnakliyeciler.com tek bir tıkla size kolay ve güvenilir taşınma imkanını sunar.

Nakliyeci yönünden bakıldığında ise kullanıcının istekleri ve taleplerini anlaşılır ve net bir şekilde belirtme fırsatını bulduğu bu platform sayesinde seçenekleri görerek kendisine kolay bir şekilde kazanç sağlama şansına sahip olur, daha büyük kitlelere hitap eder, aynı zamanda verdiği reklamlar sayesinde marka bilinirliğini arttırır.

Tumnakliyeciler.com sektördeki benzerlerinin dışında kullanıcı dostu ve güvenilir çözümler sunması sebebiyle muadillerinden kolayca ayırt edilebilmektedir. Ayrıca her geçen gün sizden gelen önerilerle kendini yenilemektedir.

Tumnakliyeciler.com evden eve ve işten işe, şehiriçi veya şehirlerarası en uygun ve güvenilir taşıma hizmeti sunan firmalar arasında rekabet oluşturarak kullanıcıya en cazip seçenekleri sunar.

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
E-Posta Listemize Katılın
twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :