Yasal Uyarı

Bu internet portalı Bando Yazılım ve İnternet Hizmetleri'ne aittir ve tumnakliyeciler.com tarafından kullanılmaktadır. Bu internet portalında ya da bu internet portalı kullanılarak yayımlanan tüm içerik, bilgi ve yazılım Bando Yazılım ve İnternet Hizmetleri'nin mülküdür. Bu internet sayfası sadece aşağıdaki kullanım şartlarına uyulduğu takdirde kullanılabilir.

Üyelik Fesih Hakkı

tumnakliyeciler.com kullanıcısı olarak size kullanım şartlarında ifade edildiği şekilde bu sitenin ve içeriğinin münhasır olmayan, devredilemez, feshedilebilir, sınırlı giriş ve kullanma hakkı tanınmaktadır. tumnakliyeciler.com bu lisansı her an herhangi bir nedenden dolayı sona erdirme hakkına sahiptir.

Kullanım Kısıtlamaları

Herhangi bir şebeke ağı takip ve keşif yazılımı kullanarak bu sitenin mimarisini saptayıp kullanımı veya kullanıcıları hakkında bilgiyi almanız yasaktır. Robot, spider ya da başka otomatik veya manüel cihaz veya yöntem ile bu internet sayfasını ya da içeriğini tumnakliyeciler.com'un önceden vermiş olduğu yazılı onayı olmadan takip etmek ya da kopyalamak yasaktır. İster ticari ister kâr amacı gütmeden ya da ister başkaları için olsun, bu web sitesini yukarıda tanınan izinlerin dışında kısmen de olsa yazdırma, indirme, kopyalama, değiştirme, çoğaltma, dağıtma, gösterme veya yayımlama hakkınız yoktur. Bu web sitesini ya da bir kısmını, içeriğini veya bu web sitesinde ya da web sitesi aracılığıyla mevcut yazılımı başka bir yere nakletmek ya da değiştirerek nakletmek geçerli nakil kontrol kanun ve düzenlemelerine ihlal sayılmaktadır. Bu web sitesinin veya içeriğinin yetki almadan kullanımı yasaktır ve size karşı infaz ve diğer yasal sonuçları doğurabilir.

Web Sitesinin Kullanıcıları ve Yetkileri

Bu web sitesinin bazı sayfaları sadece nakliye firmaları bazı sayfaları ise bireyler ve şirketlere ayrılmış bilgiler içerir. Yetkiniz dışında sayfaları görüntüleyemezsiniz. Bazı sayfalar ise yetki olmasına rağmen üyelik süresi ile gösterilmektedir. Bu durumda üyelik süreniz yeterli ise görebilirsiniz, üyelik süreniz yeterli değilse üyelik paketlerinden yenileme yapmanız gerekir.

Kayıt Olma, Üyelik, İade ve İptal

Bu web sitesinin bazı bölümlerinde hizmetler hakkında bilgi almak veya tumnakliyeciler.com ile ilgili başka bir bilgiye ulaşmak için kayıt olmanız gerekmektedir. Sizden kayıt olmanız istendiği takdirde, tumnakliyeciler.com'a tam ve doğru kayıt bilgilerini vereceğinizi onaylarsınız. Kullanıcı hesap bilgilerinizin ve/veya şifrenizin, yetki verseniz de vermeseniz de veya direkt veya dolaysız yetki vermediğiniz hesap kullanımlarınızın gizlilik içinde kalmasından siz sorumlusunuz. tumnakliyeciler.com kayıt veya abonelikleri reddetme hakkını korumaktadır.

Kredi kartı veya diğer ödeme kanalları ile ödeme yaparak, yeni üyelik yapılması veya üyelik yenilenmesi durumunda, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır. Bu ödeme, servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacaktır. Üyelik yapmanız durumunda bu şartı kabul etmiş sayılırsınız.

Hatalar, Düzeltmeler ve Güncellemeler

tumnakliyeciler.com bu web sitesindeki içeriği takip etmek ve güncellemek için elinden gelen önlemleri alır ama bu web sitesinin her zaman hatasızlığını, virüs ve diğer zararlı bileşenlerden arınmış olduğunu veya hataların düzeltileceğini kastetmez ve bunu temin etmez. tumnakliyeciler.com aynı zamanda bu web sitesinde olan ve web sitesi aracılığıyla elde edilen içerik ve bilgilerin doğruluğunu, kesinliğini, zamana uygunluğunu temin etmez ve kastetmez. tumnakliyeciler.com istediği zaman içerikte ve web sitesinde değişiklikler yapabilir.

3. Şahısların İçeriği

Üçüncü şahıs içeriği web sitesinden görünebilir ve girilebilir. tumnakliyeciler.com üçüncü şahıs içeriğinden sorumlu değildir ve bununla ilgili hiçbir mesuliyet kabul etmemektedir. Ek olarak, bu web site tumnakliyeciler.com ile bağlantısı olmayan diğer web sitelere link veya gönderme yapabilir. Bununla birlikte tumnakliyeciler.com bu sitelerin içeriğinden sorumlu değildir ve bu sitelere giriş yapan kullanıcıların zararından sorumlu tutulamaz. Diğer sitelere olan linkler web sitemizin kullanıcılarına hizmet olarak sağlanmaktadır. tumnakliyeciler.com dış internet sitelerine yönlendirme yapan URL adreslerinin doğruluğunu kontrol etmek ve bunların tumnakliyeciler.com sitesinin son revizyonundaki gibi olduğunu göstermek için çok büyük çaba harcamıştır.

Gizlilik

Bu web sitesini kullandığınız takdirde tumnakliyeciler.com'un Gizlilik Politikasına tabi olmayı kabul etmiş sayılırsınız.

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
E-Posta Listemize Katılın
twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :