Gizlilik Politikası

Bando Yazılım ve İnternet Hizmetlerine ait tumnakliyeciler.com web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. tumnakliyeciler.com sürekli gelişmekte olan hizmet sektöründe, nakliye firmalarını ve nakliye ihtiyacı olan kişileri bir araya getiren, her iki tarafa da kolaylık sağlamak için kurulmuş dijital bir portaldır. Amacımız; tüm nakliyecileri bir araya getirmek, nakliyecilerin birbirleri ile olan iletişimini arttırmak aynı zamanda evden eve veya ofisten ofise taşımacılık yapmak isteyen bireylerin veya şirketlerin işlerini kolaylaştırmaktır. Bu web sitesinin gizlilik ilkesi hem bilgi pratiklerimizi hem de web site aracılığıyla kişisel bilgilerinizin toplanma ve kullanılma şeklindeki seçenekleri açıklamaktadır. Bize bu web sitesi yoluyla bilgi gönderiyorsanız, o bilginin bizim tarafımızdan kullanılmasını ve ifşa edilmesini bu ilke gereğince onayını veriyorsunuz.

Kişisel Bilgi

Bu web sitesinin birçok bölümünü kişisel bilgilerinizi girmeden görebilirsiniz. Örneğin nakliye firmalarını ve firma detaylarını, editör yazılarını, hakkımızda sayfasını, nakliyeci ve müşteri taleplerini vs.. görüntüleyebilirsiniz. Yalnız, bireyler ve nakliye firmaları olarak talep oluşturursanız, sisteme üye olursanız, İletişim linkinden bize soru sormayı düşünürseniz sizden bazı bilgileri almak zorunda kalırız. Topladığımız bilgi talep ettiğiniz hizmetle ilişkili olacaktır (Adınız, Soyadınız, İletişim Bilgileriniz, Fatura Bilgileriniz, Oluşturduğunuz Talep veya 2. El İlanlar için vs.. yani hizmetin doğası gereği isteğinizi yerine getirebilmemiz ve size yanıt verebilmemiz için gerekli bilgidir). Eğer tumnakliyeciler.com web sitesi üzerinde reklam vermek isterseniz, reklam paketlerinden satın almanız gerekmektedir. Bu esnada ödeme şeklini kredi kartı olarak seçerseniz sizden kart bilgilerini talep edeceğiz. Talep ettiğimiz bu kart bilgileri kesinlikle bizim tarafımızdan görülmemektedir ve saklanmamaktadır. Girmiş olduğunuz kart bilgileri bankaya iletilmektedir. İletilirken 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenerek iletilmektedir.

Kurabiyeler(Cookies)

Birçok web sitesinde olduğu gibi, web sitemizde "kurabiyeleri" kullanıyoruz. Kurabiyeler, ileriki ziyaretlerinizde size daha iyi hizmet vermek ve sitemizin içerik ve fonksiyonunu değerlendirerek size verdiğimiz hizmeti daha iyi hale getirmek için kullanıyoruz. Kurabiye bir web sitesinin gönderdiği küçük bir metin dosyasıdır. Bu dosya, web tarayıcısı tarafından kabul edilir ve sonra sabit diskinize yerleştirilir. Kurabiyelerden toplanan bilgi sizin daha önce sayfamızı geçmişte ziyaret ettiğiniz gösterir ve size bazı hizmetlerimizi kullanmak için her yeni ziyaretinizde yeniden bilgi girme zorunluluğunuzu ortadan kaldırır. Bu veya ziyaret ettiğiniz web sitelerinden gelen tüm kurabiyeleri tarayıcınızla pasif hale getirebilirsiniz. Bu size bilgisayarınızdaki kurabiyelerin kabul edilmesinde daha büyük bir kontrol olanağı tanıyacaktır. Bununla birlikte kurabiyeleri reddettiğinizde bu web sitesinin bazı kısımları doğru çalışmaz veya yavaşlayabilir. Web sitelerimizi kullanırken kurabiyeleri etkin halde bıraktığınız takdirde, tanımlanan amaçlar için kurabiyelerin kullanımına razı oluyorsunuz demektir.

Bilginin Kullanılması ve Paylaşılması

tumnakliyeciler.com üzerinde bireylerin veya şirketlerin oluşturduğu taleplere, ilanlara veya duyurulara doğru bir şekilde cevap verilebilmesi için oluşturduğunuz talep, duyuru ve ilanlarda kişisel bilgilerinizi, sisteme üye olan nakliye firmalarına gösterebiliriz. Sisteme üye olmayan nakliye firmaları bu bilgilerinizi göremezler. Nakliyeci ilanlarında ise iletişim bilgileri herkes tarafından görülebilmektedir.

tumnakliyeciler.com, web sitemiz yoluyla temin ettiğiniz kişisel bilgileri üçüncü şahısın ayrı bir kullanımı için paylaşmamakta veya satmamaktadır.

Bilgilerinizin Korunması

Geçerli yasa ve düzenlemelere uygun olarak, tumnakliyeciler.com kişisel bilgilerinizi kaybolma, hatalı kullanım, değiştirme, hırsızlık, yetkisiz giriş veya yetkisiz ifşa tehlikesine karşı doğru olan fiziksel, elektronik ve idari güvenlik önlemlerini almıştır. Yeni güvenlik tehdidi ortaya çıktığında riskleri hemen minimize edebilmek için bu güvenlik önlemlerini devamlı olarak değerlendiriyoruz. Bununla birlikte, tüm web sitelerinde olduğu gibi, halka açık olan bu tarz web sitelerin verilerinin % 100 güvenliğini ne yazık ki temin edemeyiz.

Bize, web sitemiz yoluyla üyelik paketi satın alırken veya yenileme işlemi yaparken kredi kartı detayları gibi hassas bir kişisel bilgi veriyorsanız bize ulaşmadan önce bilgilerinize giriş yapma riskini minimize etmek için lütfen kullanmakta olduğunuz bilgisayarın güvenli olduğuna emin olun. Ayrıca adres kısmının http(s)://www.tumnakliyeciler.com ile başladığını kontrol ediniz.

E-Posta Aboneliğinden Çıkma Hakkı

Bizden e-posta yoluyla gelen mailleri almak istemediğiniz takdirde e-posta aboneliğinden çıkma hakkınız vardır. Abonelikten çıkmak için lütfen sitemizdeki İletişim linkinden bize belirtiniz. Talebinizi yerine getirmemiz için bize süre tanıyın.

Diğer Web Sitelerine Linkler

Web sitemizin tumnakliyeciler.com'a ait olmayan ve tumnakliyeciler.com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantıları olabilir. Üçüncü şahısa veya şirkete ait web sitelerin gizlilik ilkeleri ve pratikleri kontrolümüz dışında olduğu ve bundan da sorumlu tutulamayacağımız için diğer web sitelerinin gizlilik ilkelerini ve pratiklerini dikkatle okumanız gerekmektedir.

Bize Ulaşın

Sorularınız veya önerileriniz olduğunda lütfen [email protected] adresine e-posta atınız.

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
E-Posta Listemize Katılın
twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :