Evinizi taşımanın adresi belli, peki ya tadilat?

Ev taşımak, boyatmak, dekore etmek.. Hepsi birbirinden zahmetli işler. Hele bir de gün içerisinde yoğunsanız, tek tek ilgilenmeye vaktiniz yoksa, ya da tanıdığınız iyi firmalar yoksa ne yapacaksınız? Endişeye gerek yok, her şeyin çözümü bu yazıda!

Evinizi taşıtacağınız zaman veya tadilat işleminiz varsa, işinizi yapacak firmayı iyi araştırmalısınız. Çünkü oldukça hassas olan bu işlerde doğru firmayı bulmak hiç kolay değildir. Bu işleri size kolaylaştırmak adına kurulmuş iki siteden bugün bahsetmek istiyoruz. Birincisi, nakliye ile alakalı marka haline gelmiş firmalara kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz tumnakliyeciler.com; diğeri ise tadilat noktasında firmalara ulaşıp inceleyebileceğiniz evininustasi.com. İki sitenin de en büyük avantajı, siz vakit kaybetmeden firmaları sizin ayağınıza getiriyor olması.. ofis taşıma

Teknoloji her geçen gün gelişmektedir ve hayatımızda önemli bir rol edinmiştir. Teknolojinin ilerlemesinin faydalarından yararlanmamız gerekmektedir. Bugün teknoloji sayesinde kilometrelerce uzaktaki bir insanı görebiliyorsak, ya da gördüğümüz bir ayakkabıyı anında alabiliyorsak, evimizin diğer ihtiyaçlarıyla ilgili sorunlarda da teknolojiyi, interneti kullanmalıyız. Örneğin birbirinden kaliteli, güvenilir nakliye firmalarına ulaşmak için tek yapmanız gereken; tumnakliyeciler.com’u ziyaret etmek! Sitemizde işini profesyonel yapan, kaliteli, güvenilir birçok nakliyeciye ulaşmanız mümkün!

Peki nakliyeden önce oturacağınız evinizde veya ofisinizde bazı tadilat işleri yapılması gerekiyorsa? İşte bu durumda gideceğiniz tek adres: Evininustasi.com! Evininustasi.com sayesinde boya badanadan temizliğe, tadilat dekorasyondan elektriğe birçok alanda usta/firma bulmanız mümkün!

Siteyi kullanmak için talebinizi oluşturmanız yeterli! Talebinizi oluşturduktan dakikalar sonra konusunda uzman ustalar veya firmalar size tekliflerini iletecektir. Bu teklifleri kendi kriterlerinize göre, yorum-puan, daha önce yaptığı işlerin görselleri, referansları, fiyat teklifi vb. kıstaslara göre kıyaslayabilirsiniz. Daha sonrasında size uygun olan usta/firma ile anlaşarak pratik bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

YORUMLAR

  YORUM YAPIN
  Üyelik Gerekiyor
  • Tüm Nakliyeciler

  ÜYE FİRMALARIN GÜNCEL DUYURULARI

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :