Adaşlar Express Evden Eve Taşımacılık

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres gökçeyurt mahallesi yukarı serpmeler no:177

İl / İlçe Ankara / Merkez

Telefon 05327497950

Telefon 2 03124791341

Faks -

GSM 05534364555

Web http://www.adaslartasimacilik.com/

FİRMA KAMPANYALARI
Kaliteli işçilik, hızlı ve zamanında teslimat, dürüstlük ilkesi daima temel prensiplerimiz arasında olup para kazanmaktan çok siz değerli müşterilerimizi kazanmayı hedeflemekteyiz. Söz verdiğimiz ilkelerle yaptığımız işi en layıkı ile yaparak bireysel ve kurumsal bir çok kişiye hizmet verdik.

Şehiriçi ve şehirler arası evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve ihale usulü taşıma genel hizmet alanlarımız olup her türlü taşıma işinize gerekli personel ve araç ile çözüm üretmekteyiz. Firmamızda çalışan tüm ekibimiz bu iş uzun yıllardır tecrübe edinmiş olup evinizde veya iş yerinizde yer alan eşyaların alındığı gibi karşı tarafa teslimatını en iyi şekilde gerçekleştirmeyiz.

Yaptığımız tüm işlemler sözleşmeli olup iki tarafında karşılıklı hakları yazılı olarak beyan edilerek korunmaktadır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür eder yeni taşındıkları alanda huzurlu zaman geçirmelerini dileriz.
FİRMA HAKKINDA
Firmamız yaklaşık olarak 15 yıldır sektörde yer almaktadır. Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, kamu kurum ihaleleri, asansörlü taşımacılık ve kargo parça eşya taşıması gibi iş kollarında uzman ekip ile sorunsuz hizmet anlayışı politikası doğrultusunda en iyi hizmeti vermeyi hedefler. Türkiye genelinde bir çok aile ve şirkete taşınma hizmeti sunmuş olan adaşlar taşımacılık biresey ve kurumsal anlamda bir çok referansa sahiptir. Genel olarak eşyalarına önem ve değer veren sıkıntı yaşamayı göze almayan müşterilere hitap eden şirketimiz daima ileriye dönük müşteri odaklı çalışmaktadır. Şehir içi taşınmalarda 5, şehir içi taşınmalarda ise 2 gün önceden firmamızdan randevu almanız daha sağlıklı bir iş çıkarabilme adına iyi olacaktır. Ücretsiz olarak ekspertiz hizmetide veren firmamız evinizde bulunan eşyaları yerinde görerek taşıma öncesi sizlere net bilgiler vermektedir. Adaşlar taşımalık en az sektörde 5 yıl çalışmış, marangoz ve montaj ekibiyle daima kalifiye elemanlardan oluşan bir personel ile çalışmakta olup her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür eder yeni ev ve iş yerlerinde mutlu bir zaman geçirmelerini dileriz.


FİRMA RESİMLERİ
NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :