Akdeniz Evden Eve Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Küçükyalı Merkez Mah. Barbaros Sk. No:14 Daire:5 Maltepe / İstanbul

İl / İlçe İstanbul / Merkez

Telefon 02124186464

Telefon 2 02163667777

Faks -

GSM 05324742731

Web http://www.akdeniznakliyat.com/

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA
Akdeniz Nakliyat Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 1970 yılında İstanbul Maltepe Bağdat Cad. No:206 Kat:1 Daire:3 'de Sayın Bayram Akdeniz Tarafından faaliyete başlamıştır. Akdeniz Nakliyat firması evden eve nakliye sektöründe kendi araçları ile hizmet vererek kısa zamanda bilinen firmalar arasına girmiştir. Verdiği hizmet kalitesi ile devamlı olarak sektöründe konumunu yükselten Akdeniz Nakliyat kurumsal müşteriler ile deneyimini daha da arttırmıştır. Bir çok büyük firmaya nakliyat hizmeti sunmuş olan  Akdeniz Nakliyat sadece evden eve değil işyeri taşımacılığı alanında da oldukça başarılı çalışmaların altına imzasını atmıştır. Referansları arasında Anadolu Hayat Emeklilik , İş Bankası , Birlik Sigorta , Nissan Otomativ , Mass Pompa , Arm Bilişim , İşnet , Türk Telekom ve daha bir çok büyük firma bulunmaktadır.
 
Akdeniz Nakliyat araç filosunu devamlı genişleterek kurumsal firmaların tercihi olmayı başarmıştır. Sadece Türkiye illerine değil uluslar arası nakliye hizmetini de sunmaktadır. Vermiş olduğu hizmet kalitesi ile kısa zamanda kurumsal bir yapı haline ulaşmıştır. 2004 yılında Akdeniz Nakliyat Bp akaryakıt işletmeciliği Termopet Lojistik Hizmetleri Ltd. Şti'ne 5 tane 20 ton kapasitesindeki akaryakıt tankerlerini 3 yıl kiralayarak hizmet vermiştir.
 
2006 da Akdeniz Nakliyat Termopet lojistik hizmetlerinin %55 hissesini alarak Bp Türkiye ticari ve endüstriyel yakıtlar departmanının akar yakıt nakliyat hizmetine devam etmektedir. Bundan sonraki hedefimiz Akdeniz Nakliyat filosunu daha da büyüterek müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en yükseğe çıkartmaktadır. Akdeniz Evden Eve şirketinde 8 adet araç ve 25 çalışanımız bulunmaktadır. Akdeniz Nakliyat bünyesindeki firmamız Termopet Lojistik Ltd. Şti. 5 adet araç 7 personeli ile hizmetinizdedir.


FİRMA RESİMLERİ
NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :