Aknur Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres haznedar mah kınalı cad çapa sok no.11/2 Güngören / İST.

İl / İlçe İstanbul / Merkez

Telefon 02125539209

Telefon 2 02126448766

Faks 02126448766

GSM 05362903649

Web http://www.aknurnakliyat.com

FİRMA KAMPANYALARI
ÖDEMELERİ İŞ BİTİMİ NAKİT VEYA KREDİ KARTINA TEK ÇEKİM YAPABİLİRSİNİZ.
FİRMA HAKKINDA
Aknur nakliyat müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyeti için hizmetinden ve ilkesinden taviz vermeyen ta kuruluşumuz olan 2000′li yılların başından günümüze sizlerden aldığı destekle hizmetimiz olan evden eve nakliyat konusunda firmalar arasında öncü ve lider firma olmayı başarmaktadır. Kuruluşumuzdan beri birikmiş olan tecrübemizi bilgi birikimimizi her türlü şehir içi ve şehirlerarası taşımalarda uzmanlaşmıştır. Her geçen gün araç filosunu gençleştiten ve çoğaltan uzman ekipmanlarıyla siğortalı marangozlu lüks taşımacılıkla 7/24 yurdumuzun her noktasına hizmet vermeye devam etmektedir.Unutmayınızki Hizmetimiz ve kalitemiz güvencemizdir.

Aknur nakliyat olarak 2000 yılından buyana siz degerli müşterilerimize evden eve taşıma iş yeri, ofis,Villa taşıması hizmetlerinde sınırlarımızı her geçen gün aşarak ticaretin esas ve kuralları içerisinde değerli müşterilerimizin hizmetindedir.taşınmanın nekadar güç ve zor olduğu bütün herkes tarafından bilinir işte bu zor işi kolaya çeviren merkez Aknur nakliyat’tır.

Bütün yasal prösüdürlerini elinde bulunduran hiçbir korsan görsellige imkan tanımayan bütünüyle doğal görüntüsünü www.aknurnakliyat.com ’da görselleştiren en önemlisi bağlı bulunduğu ULAŞTIRMA BAKANLIĞI tarafından evden eve nakliyat firmalarına zorunlu olan K.3 YETKİ BELGESİ’ne sahiptir. Bunun yanında AKNUR NAKLİYAT MARKA TESCİLİ’ne sahiptir.

Bu sitede görmüş olduğunuz çalışmalarımızda aldığımız fotoğrafla araç filomuz kendimize ait çalışmalarımızdır sahte hiç bir şey yoktur. Çalışmalarımızla alakalı detaylarımızı diğer sayfalardan bilgilenebilirsiniz.

Aknur Nakliyat kuruluşu itibariyle aile firmasıdır.

Taşınmanın birçok altarnatif şekli vardır bizler müşterilerimize bütün altarnatifi sunmak üzere ekiplerimizi bizzat evlerinizde sizin belirlemiş olduğunuz gün ve saatte müsait iseniz görüşmek için o saatte adresinizde oluyor. Eşyalarınızın sağlıklı bir firmanın taşıması için bu tespit en önemli noktadır. Çünkü eşyanızı taşıtırken hangi altarnatifler üzerinde tercihiniz olacaksa bu görüşmede belirlenir. örneğin küçük eşyalar dedigimiz (kırılacak tabak bardak tencere v.b)tüm giysi çeşitleri özel süs eşyaları kitaplar ayakkabılar yani kısacası bir koli ve hurç içine konulacak eşyaların kolilenmesi müşteriyemi ait yoksa firmayamı ait onu ayırt etmek önemlidir. Çünkü müşteriler genelde firmalarla telefon görüşmesinde fiat araştırıyorsa nakliye firmasının hizmet anlatımında yanılgıya düşüyor.

Paketleme ayrı bir şey ambalajlama başka birşeydir bunun yanınıda ekxperimiz müşterilerimizin eşyası nekadar( 1+1,2+1,3+1)gibi evdeki eşya ne kadardır tespit edip araç boyutu tercihini yapar kaç tane ekipmanla çalışma yapılacağını tespit eder. ne kadar ambalaj ürünü gerekir bunların tespiti yapılır. Müşterilerin diğer isteklerini ve düşüncelerini alır buna göre en uygun fiatı sunar. Üstelik bu bilgilendirme ve altarnatifli sunum tamamen ücretsizdir. Mutlaka tercihiniz olsun çünkü nakliye firmasına taşıma esnasında bütün mesuliyeti yıkmış olursunuz egerki bu görüşmede verilen teklif direk kabul edilir ise hemen orada firmaya ait TAŞIMA SÖZLEŞMESİ gerçekleştiriniz işinizi çok daha garantiye almış olursunuz.


BİZE ULAŞIN !
Haznedar Merkez Mah. Kınalı Cad.
Çapa Sok No:11 Güngören / İstanbul
Tel: 0212 553 92 09
Fax: 0212 644 87 66
Gsm: 0536 290 36 49
Gsm: 0554 831 82 66

Bize 7 gün 24 Saat Bu numaralardan Ulaşabilirsiniz.

[email protected]


FİRMA RESİMLERİ
NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
E-Posta Listemize Katılın
twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :