Amasya Duran Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres amasya merkez

İl / İlçe Amasya / Merkez

Telefon 03624655253

Telefon 2 03624401674

Faks -

GSM 05434583230

Web http://www.samsundaevdenevenakliyat.com/

FİRMA KAMPANYALARI

nakit   kredi kartı havale

FİRMA HAKKINDA

NAKLİYAT HİZMETLERİ

Samsun Duran Nakliyat, eşya ve mallarınızı huzur ve mutluluk içinde taşımak için bütün imkânlarını hizmetinize sunmak için büyük bir çaba harcamaktadır. Güvenli ve Sigortalı bir şekilde Nakliyat Hizmetleri, Paketleme - Depolama Hizmetleri, Taşımacılık, Nakliyat ve bunların yanında asansörlü taşımacılık da firmamızda mevcuttur. Taşımacılık işlerinizde daha hızlı karar verebilmeniz için şirketimiz ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Uzman personelimiz tarafından ücretsiz olarak verilen expertiz hizmeti sonucunda hizmet bedeli karşılıklı olarak belirlenir ve yine uzman ekiplerimiz tarafından eşyalarınız gerekli özenle ambalajlanarak taşımaya hazır hale getirilir.

Eşya taşımacılığı çok ciddi bir iş olması nedeniyle tüm personelimiz bu işin ciddiyetine kavramış durumdadır. Yine de harhangi bir olumsuz duruma sebep olmamak için eşyalarınız taki paketlenmeye başlandığı andan itibaren taşıma, nakliye, tekrar taşıma ve yerine monte aşamasına kadar sigorta kapsamı altındadır.

Nakliye hizmetimiz ev, borü, ofis, işyeri gibi her türlü ikametin taşıma işini şehir içi veya şehir dışına taşımaktadır. Bu iş için önce uzman bir personelimiz tarafından taşınacak eşyalar yerinde görülerek tespir edelir ve sigorta edilir. Ardından işinin erbabı ustalarımız tarafından tüm züccaciye, mobilya, mutfak eşyası, beyaz eşya, büro malzemeleri, makina teçhizatı vb gibi tüm eşyalarınız demonte edilir ve uygun materyallerle paketlenerek taşımaya hazır hale getirilir ve araçlara taşınır.

Araçlarımız hertürlü hava koşullarına dayanıklı şekilde dizayn edilmiştir. Eşyalarınız bu araçlara en uygun şekilde yerleştirilerek sabitlenir.

Yeni ikametinizde eşyalarınız yine tarafımızdan temin edilen ustalar tarafından taşınır ve ambalajlar çözülerek uygun yerlere monte etmek suretiyle yerleştirilir.

Taşımacılık işinimiz il veya bölge ile sınırlı olmaksızın tüm Türkiye'ye yapmaktayız.

Ayrıca her gün Samsun - İstanbul, İstanbul - Samsun, Samsun - İzmir, İzmir - Samsun seferlerimiz vardır.FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :