Ankara Koray Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres atatürk mah melek sok 24/1 sincan

İl / İlçe Ankara / Sıncan

Telefon 05327190274

Telefon 2 03122600963

Faks -

GSM 05343000306

Web http://www.ankaraevdenevenakliyatcim.com

FİRMA KAMPANYALARI
Ankara’da evden eve nakliyat için bizi tanıyın;
Ankara’da nakliyat sektörü diğer şehirlerimize nazaran epey ön plana çıkmaktadır. Bu alanda özellikle memur kesimi içeriğinde barındırmakta olan şehrimiz epey yoğun bir şekilde göç almakta ve göç vermekte olan şehirlerarasında yerini alıyor olması ile bilinmektedir. Biz 2000 yılından günümüze dek Ankara genelinde hizmet vermekte olan nakliyat firmamız sizlere asansörlü taşımacılığın ayrıcalıklarını sunmaktadır. Alanında profesyonel bir ekibe sahip olan şirketimiz şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık alanında kaliteli bir hizmet sunabilmek adına;
Sizden gelecek talepler doğrultusunda deneyimli kadrosu ile evinize gelir eşyalarınızın paketlenmesini bizzat sağlar ve binanızdan aracımıza asansörlü bir şekilde yükleme işlemleri yaparak taşımacılık işlemlerini kusursuz bir şekilde sağlar.  25 kişilik bir kadroya sahip olan firmamız Ankara evden eve nakliyat denildiğinde ilk akla gelmekte olan kuruluşlardan biri olarak bilinmektedir.
Bulunduğunuz binada kaçıncı katta yaşıyor olursanız olun bunun artık hiçbir önemi yok. Her kata rahat bir şekilde ulaşmakta olan asansör sistemimiz sayesinde kolayca eşyalarınızın taşıma işlemlerini sağlayabiliyoruz. Böylelikle eşyalarınızda çizilme, kırılma, deformasyona uğrama vb. sorunlara hiçbir şekilde sebebiyet verilmemektedir.
Ev eşyası taşımacılığı;
Firmamız sizlere sunuyor olduğu taşımacılık hizmetleri konusunda eşyalarınızın evden alınarak yeni evinize teslim edilmesi sürecinde bire bir olarak kara ve deniz yolları fark etmeksizin geçişlerin sağlanıyor olmasını ve ekonomik fiyat garantisi ile beraber sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor olmasını sağlamaktadır. Sizlere sunuyor olduğumuz taşımacılık süreci içerisinde faaliyetlerimiz tamamen sigortalı bir şekilde ve faturalı bir şekilde sağlanmaktadır. Tamamen yasal bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız sahip olduğu deneyimli personel kadrosu ile beraber beklentilerinizi karşılamaktadır.
Ankara nakliyat alanında sizlere taşımacılık alanında sadece tonlarca yükün yer değiştirmesi işlemini değil çok daha kaliteli bir süreci sunuyoruz. Evden eve nakliyat işlemlerinin yanı sıra ambalaj ve paketleme işlemleri, ücretsiz olarak uzman incelemesi hizmetleri, bulunduğunuz şehirdeki büro ya da ofislerin taşımacılık işlemlerini sağlamaktayız. Dilerseniz Ankara içinde nakliyat işlemleri dilerseniz şehirlerarası taşımacılık işlemlerini ekonomik fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Depolama hizmetleri, fabrika ve depo taşımacılığı işlemleri, askılı tekstil taşımacılığı gibi alanlarda da başarılı sonuçlar elde etmek için bizi tercih edebilirsiniz.
Ankara merkezli olarak kurulmuş olan firmamız ayrıca Etimesgut evden eve nakliyat ve Elvankent evden eve nakliyat alanında da iki farklı ilçede çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketimizin sahip olduğu 14 yıllık tecrübe ile beraber nakliyat sektöründe çok kısa zamanda büyük işler başarmış ve daima müşteri memnuniyeti ilkesi ile beraber çalışmalarını sürdürmüştür. Sahip olduğumuz nakliye araçlarımızın bakım ve onarım işlemlerini daima rutin olarak sağlamakta olan firmamız sizlere kusursuz bir şekilde nakliyat hizmeti vermeyi garanti etmektedir. Taşımacılık sektöründe parlayan bir yıldız olabilmek adına daima gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek özellikle yüksek katlı binalar için asansörlü nakliye işlemlerini sağlamış bulunuyoruz.
Ankara’dan Türkiye’nin her yerine nakliyat ilkesini benimsemiş olan firmamız aynı zamanda Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya nakliyat işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Şehir içi nakliye araçlarımızın yanı sıra şehirlerarasında da sizlere profesyonel ekibimiz ile hizmetler sunuyoruz. Taşımacılık ve nakliyat alanında sahip olduğumuz yetki belgeleri ile şehirlerarasında ve şehir içinde kusursuz bir hizmet sağlıyoruz.
Bize ulaşmak için web sitemiz içeriğinde yer alan iletişim formunu doldurarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz ya da dilerseniz doğrudan 0534 300 03 06 numaralı telefon hattından iletişime geçmeniz ile beraber gerekli organizasyon çalışmalarına başlıyor ve evden eve taşımacılık işlemlerinizi sağlıyoruz.  Geçmişten günümüze dek profesyonel anlamda bir taşımacılık hizmeti alarak, ekonomik fiyatlardan yararlanmış olan müşterilerimiz arasında olmak isterseniz bizi tercih ediniz.
FİRMA HAKKINDA
Ankara'da evden eve nakliyat firmaları arasında sizlere daima müşteri memnuniyeti, ekonomik fiyat garantisi ve kusursuz hizmet sunmayı temel amaçları arasında barındırmakta olan bir firma olarak ilk olarak sağladığımız hizmetleri sunmak isteriz;

1)Evden eve nakliyat
2)Ofis taşımacılığı işlemleri
3)Banka taşımacılığı
4)Asansörlü nakliyat
5)Fuar taşımacılığı
6)Askılı tekstil taşımacılığı
7)Şehirlerarası nakliyat
8)Şehir içi nakliyat
9)Ambalajlama işlemleri
10)Depolama, okul, fabrika taşımacılığı
11)Gümrükleme hizmetleri sunmaktayız.

Sizlere alanında profesyonel ekibimiz ile beraber kusursuz bir hizmet sağlayabilmek adına sahip olduğumuz araçların bakım ve onarım işlemlerini zamanında yapar nakliyat işlemlerinizin söz verilen zaman dilimi içinde sorunsuz bir şekilde teslimatının sağlanması gerçekleştirilir. Firmamız Ankara genelinde hizmet vermektedir. Ankara'dan alının yük, Türkiye'nin her yerine sunulmaktadır. Yılın her günü şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunmakta olan firmamız taşımacılık işlemlerinde de sizlere daima öncelikli müşteri memnuniyeti ve maksimum hizmet kalitesi sağlamaktadır. Ankara nakliyat alanında diğer illerimize göre biraz daha şanslı bir konuma sahip olması ile bilinmektedir. Ülkemiz genelinde en çok göç alan ve göç veren şehirlerimizden biri olarak bilinmektedir. Memur kesimin epey yoğun bir yapıya sahip olduğu Ankara genelinde nakliyat işlemleri de epey tercih edilmektedir. Bugün birçok insan tarafından tercih edilen Eryaman evden eve nakliyat firmamız ürünlerinize hiçbir zarar gelmeden kusursuz bir taşımacılık imkânını sizlere sunmaktadır. Sahip olduğumuz araçlarımız ile evinizin kusursuz bir şekilde taşımacılık işlemlerini yapmamız için web sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgileri bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Araçlarımız iç aksamında yer alan suntalar ile kaplı bölümlerden ve alt kısımda yer alan laminant kaplamadan oluşmaktadır. Araçlarımızın dış aksamında ise çelik bir kasa yer almakta ve araçlarımızın kusursuz bir şekilde teslimat işlemleri sağlanmaktadır. Neden bizi tercih etmelisiniz? Nakliyat sektöründe alanında uzman bir ekibe sahibiz. Sahip olduğumuz araçlarda kusursuz bir şekilde hizmet sunabilmekteyiz. Araçlarımızın iç aksamında eşyalarınıza ya da taşınacak olan yüke hiçbir şekilde zarar gelmemesi sağlanmaktadır. Taşıma işlemlerinin yapılacağı binaların yükseklik sorunları sizlere sunuyor olduğumuz asansörlü nakliye işlemleri ile beraber sorunsuz bir şekilde çözülebilmektedir. Geçmişten günümüze dek hızlı bir şekilde gelişmiş olan sektör beraberinde yeni rakipleri de getirmiştir. Sizlere bu alanda daima maksimum düzeyde verim sağlayabilmek adına etkin hizmetler sunmak üzere hizmet politikalarımızı daima üst düzeyde tutmaya özen göstermiş bir organizasyon ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şubelerimizden bir tanesi Etimesgut evden eve nakliyat firmamızdır. Tüm Ankara genelinde hizmet veriyor olsak da ilçelerden çok daha seri bir şekilde çalışmalarımızı sürdürebilmek adına çeşitli alanlarda da hizmetler almanız mümkün olmaktadır. Bir diğer şubemiz ise Elvankent evden eve nakliyat olarak bilinmektedir.


FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :