Ardahan Evden Eve Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Ardahan Merkez, Tel: 0533 020 93 34

İl / İlçe Ardahan / Posof

Telefon 05384223356

Telefon 2 05384223356

Faks 05384223356

GSM 05384223356

Web http://www.evdenevenakliyecilersitesi.com

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA
Sürekli gelişmekte olan teknolojik değişimler doğrultusunda evden eve nakliyat sektöründe öncü kuruluş olmanın getirmiş olduğu sorumluluk duygusuyla hereket eden firmamız,Can taşımacılık sektöründe her çalışmaya özel çözümler sunmaya devam ediyor. Özel taşıma talepleri doğrultusunda özel çözümler üreten ve kendi dalında profesyonel eğitim almış personel kadrosu ile hizmet veren firmamız, kapalı kasa araç filosu ise hijyenik koşullarda ev eşyalarınızı taşımaktadır.                                                                                                                          
 
Evden Eve nakliyat sektöründe firma sayısındaki çokluk sebebiyle siz değerli müşterilerimizin biraz daha fazla seçici olması gerekmektedir. Evden eve taşımacılık dendiği zaman güvenilir firmalar akla gelmelidir ve bu firmaları tercih etmelisinizdir. Biz de Can nakliyat sektöründe geniş referans ağımız ile size hizmet vermekten gurur duymaktayız. Bize taşıma talebi ile ulaşmanızın hemen ardından evinize gelecek olan eksperimiz ile birlikte bir etüt çalışması yapacaksınız. Bu etüt çalışması doğrultusunda eşyalarınız için en ideal aracımız ve yeterli sayıda personel ihtiyacı tespit edilecektir. Evinizi bize teslim etmekle taşınmak konusunda en doğru kararı verdiğinizdenemin olabilirsiniz...                                                       
 
 
Ev Eşyalarının Ambalajlanması Evinize etüt çalışması için gelmiş olan eskperimiz ile birlikte evinizin taşınması için gerekli olan materyalleri ve nitelikli personel sayısını tespit etmenizin hemen ardından eksperimiz eşyalarınızın güvenli bir biçimde taşınması için Can nakliyat sektöründe edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda yaklaşık ihtiyaç duyulan ambalajlama malzemesini belirleyecektir. Eksperimiz ile birlikte taşıma detaylarını oluşturduktan sonra fiyatlandırma da aynı süreçte tamamlanacaktır. Fiyat konusunda memnun olmamanız durumunda taşımacılık hizmetinden vazgeçebilirsiniz. Fakat emin olabilirsiniz ki kalitemiz ile fiyatlarımız orantılandığında çok çok uygun rakamlar sunmaktayız. Ev eşyalarının ambalajlanması taşımacılık hizmetimizi vereceğimiz gün profesyonel personel kadromuzun evinize gelmesi ile başlayacaktır. Öncesinde evinizde bazı hazırlıkları yapmanız gerektiğini unutmayın. Dolabınızın fişini bir gün önceden çekmeli ve özel eşyalarınızı bir dolap içerisinde bulundurmalısınız. Beyaz eşyalarınız başta olmak üzere birçok mobilyanız önce ambalajlanacak sonra da paketlenecektir.
 
Evden eve nakliyat işlemleri Evinizi yeni taşınacığınız adrese sorunsuzca taşıyacak bir firmayla anlaşmanız oldukça önemlidir. Çünkü her firma evinize sizin kadar önem vermeyebilir. Bu konuda olabildiğince dikkatli olmalı ve evden eve taşımacılık firmasının referanslarını incelemelisiniz. Firmamızın geniş referans listesini incelemeniz hakkımızda fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Evinizi taşırken yapacağınız işlemler genel olarak şu şekilde olacaktır, bununla birlikte taşımaya özel çözümler de üretebilmekteyiz. Eğer demonte edilmesi gereken mobilyalarınız var ise onlar profesyonel ekiplerimiz tarafından sökülecek ve ambalajlanacaktır. Binadan aracımıza taşıma işlemi eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesinin ardından başlatılacak ve yeni adresinize de ambalajlı bir şekilde çıkarılacaktır. İstenen odalara eşyalar düzenli bir şekilde yerleştirilene kadar ambalajlar çıkarılmayacaktır. Taşımacılık sırasında çizilmesi, kırılması ya da çatlaması gibi durumların söz konusu olduğu eşyalarınız önce ambalajlanacak sonra da karton ile sarılarak paketlenecektir. Böylece taşımacılık sırasında oluşabilecek sorunlar minimize edilmiş olacaktır. Ev hanımlarının taşıma sırasında en çok korktukları şeylerden birisi de cam eşyalarının ve fincan takımlarının kırılmasıdır aslında. Firmamız bu konuda da hassasiyet göstermekte ve taşımacılık öncesinde cam, porselen gibi aksesuarlarınızı, yemek takımlarınızı ve kristal yapıdaki bilimum malzemeleri önce hava kabarcıklı naylonlar ile saracak ve sonra paketleyecektir. Taşımacılık sırasında zarar görmesi durumunda büyük masraflar çıkaracak olan elektronik eşyaları da unutmuş değiliz. Firmamız televizyon, radyo, bilgisayar gibi elektronik cihazlarınıza özel çözümler de üreterek uygun boyutlarda kartonlara koyacak ve kartonlar iplerle bağlanarak daha güvenlikli hale getirilecektir. Çiçekleriniz de büyüklüklerine göre uygun boyutlarda kutulara koyulacak ve taşımacılık hizmetimiz sırasında ezilmeyecek biçimde aracımıza yerleştirilecektir. Yeni adresinizde evinize ilk taşınacak olan şeylerden birisi çiçekleriniz olacaktır. Taşımacılık hizmetlerimizde bugüne kadar hep müşteri odaklı hareket etmekte ve kalite düzeyimizi düşürmeyecek biçimde taşımacılık çözümleri uygulamaktayız. Eğer taşımacılık hizmetimiz sırasında eşyalarınızın başına herhangi birşey gelecek olursa ve bu ürün bulunabilir bir materyal ise firmamızca alınarak tarafınıza verilecektir. Tamir edilme durumu var ise tamiri tarafımızca karşılanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler...?
 
Şirketimizin , Ankara İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Mersin, Trabzon, Diyarbakır, Balıkesir, Van, Erzurum, Konya ve Sivas & TÜM Türkiye,ye haftanın her günü periyodik olarak servislerimiz vardır. Türkiye Genelınde  (60) İL De ŞUBEMİZ VARDIR.
 
Güvenilir ve deneyimli personelimizle 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Bizler ekip ruhu ve güleryüzlü hizmet anlayışını benimsemiş bir firma olarak. her geçen gün degişen bu sektörde sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edecegiz. 7/24/ Saat Hizmetinizdeyiz Tel: 0538 422 33 56,


FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :