Arzum Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Hayrullah Mah. 33008 Sok. No: 1/A Onikişubat / KAHRAMANMARAŞ

İl / İlçe K.Maraş / Merkez

Telefon 05070472611

Telefon 2 03442340005

Faks -

GSM 05334260046

Web http://www.arzumtasimacilik.com

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

Firmamızın temel çalışma alanı şehiriçi ve şehirlerarası alanda evden eve nakliyat olmaktadır.

Evden eve nedir diye sorduğumuzda aklımıza ilk gelen şey şudur : İğneden ipliğe kadar tüm eşyaların (özel ve değerli eşyalar hariç) özenli bir şekilde toplanıp paketlenmesi, taşınması, araca yüklenip güzel bir şekilde istif edildikten sonra gidilecek yerde aynı özen ve itina ile yukarıya çıkarılması ve yerleştirilmesi olayıdır. Sökülmesi gereken dolap vb. malzemenin usta mobilyacılar tarafından sökülmesi, zarar görmemeleri için sarılmaları ve diğer evde tekrar profesyonelce monte edilmesi olayıdır.Ev taşımacılığı, amatör kişilere yaptırılmayacak kadar itina ve dikkat isteyen bir iştir. Çünkü orada taşınan, bizim yıllara dayanan emeğimizdir. Bir evin sağlam ve güvenle taşınabilmesi için dikkat edilmesi gereken bazı temel unsurlar vardır.

Bunlar;

1- Ambalaj ve paketleme : Mutfak eşyasından tutalım beyaz eşyaya, oturma grubuna, yatak odasına, bar ve salon takımı, çocuk odası vb. tümü en güzel şekilde gereken malzemelerle sarılarak paketlenir ve taşımaya uygun hale getirilir. Paketlemede kullandığımız malzemelerin başında battaniye gelir. Ayrıca balonlu ve düz naylonlar, çuval, karton koli, fıçı, ip, koli bandı, streç, gazete v.b. kullandığımız temel malzemelerdir.Dolapların sökülmesi : Sökülmesi gereken dolaplar usta elemanımız tarafından de-monte edildikten sonra battaniye veya balonlu naylonla güzel bir şekilde sarılarak taşımaya hazır hale getirilir. Gidilen yerde de bunlar usta elemanımızla dikkatli bir şekilde birleştirilerek monte edilir. Mobilyacımız her türlü eski ve yeni mobilya çeşitlerinin profesyonel bir tarzda sökülüp takılmasına vakıftır.

2- Taşıma : Dikkat edilmesi gereken ikinci temel unsur Taşıma dır. Eşyanın durumuna ve bulunduğu kata bağlı olarak eşyalar ya merdivenlerden ya da yük asansörüyle dikkatli bir şekilde taşınır. Amacımız, taşınan malların hiçbir zarar görmemesidir. Bunun için tüm tedbirleri alıyoruz. Çünkü sizin eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi görüyoruz.

3-İstif : Arabaya taşınan eşyaların yolda zarar görmemesi için özenle istifleri gereklidir. Aksi taktirde arabanın içindeki eşyalar büyük zarar görebilir. Usta istifçimiz sayesinde bu tür sorunları ortadan kaldırıyoruz. Eşyalarınızı profesyonelce arabanın içerisine yerleştiriyoruz. Böylece dünyanın öbür ucuna bile hasarsız bir şekilde gidebilirsiniz. Bu üç unsur, eşyaların güvenliği açısından büyük bir önem taşımaktadır.Tüm araçlarımız sigortalı olup ayrıca ev eşyası sigortası da yapmaktayız. Bunun yanı sıra tüm eşyalar firmamızın teminat ve garantisi altındadır. Şimdi size bir telefon kadar yakınız. Bir telefonunuz yeter. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizi aramanız yeterli. Türkiye’nin dört bir tarafındaki bağlantılarımız ve şubelerimizle size hizmet etmek için bekliyoruz.FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :