Aslan Şehirler Arası Taşımacılık

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Fatih Cad Mete Sok No/B Maltepe

İl / İlçe İstanbul / Maltepe

Telefon 02163833490

Telefon 2 02122730672

Faks 20163837715

GSM 05323047083

Web http://www.sehirlerarasievdeneve.com.tr

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA
Aslan Nakliyat Hizmetleri
Uluslararası taşımacılıkşirketi ile anlaşmaya karar verdiğiniz zaman mutlaka bu şirkete güvenmek zorundasınız. Çünkü bu kadar uzun bir mesafede eşya korunması ve de bir yerden bir yere hasarsız bir şekilde ulaşabilmesi sizin için çok önemlidir. Bu konuyu en az sizin kadar önemseyen bir firma bulmak istersiniz. Biz firma olarak bu tarz konularda her zaman sizin yanınızda olmaya devam ediyoruz. Taşımacılık konusunda son derece titiz davranarak sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Paketleme

Bir yerden bir yere taşınırken eşyalarınızın zarar görmemesi adına yapmanız gereken en önemli şey kesinlikle eşyalarınızın paketlemesine dikkat etmek, olmalıdır. Bir sorun yaşamadan çok uzun mesafelerde bile eşyaların korunması ve de zarar görmemesi adına bu işlem oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bazı nakliyat firmaları bu konuya pek fazla önem vermezler. Bunun getirisi olarak da bir çok sorun ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Üstelik belki de çok fazla önem verdiğiniz bir eşyanız zarar görebilir. Biz nakliyat firması olarak paketleme süresi ve de aşamalarına son derece dikkat ediyoruz. Bu şekilde eşyalarınız asla zarar görmeyecek. Bir eşyanın doğru bir şekilde hazırlanması çok önemlidir. Yol boyunca bir sorun ile karşılaşmamanız ve de kırılabilecek olan eşyalarınızın zarar görmemesi adına mutlaka doğru bir şekilde hareket etmelisiniz. İnsanlar her zaman eşyalarını sorunsuz bir şekilde bir yerden bir yere taşıyabilmek isterler. Siz de bu nedenle güvenilir bir nakliyat firması ile çalışmak istiyor iseniz; firmamızın faaliyetlerini inceleyebilirsiniz. Bu konuda uzman olan çalışma arkadaşlarımız ile birlikte sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Bu şekilde hem eşyalarınız evden çıkarken hem yeni eve taşınırken hem de aynı zamanda yol boyunca eşyalarınızı korumaya özen gösteriyoruz. Bu noktada paketleme işleminin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve de bu konuya ekstra özen göstermeye dikkat ediyoruz. Bizi tercih ederek sorunsuz bir şekilde taşınabilirsiniz.

Depolama

Bazen taşınmanız gerektiği durumlarda aralarda süre gerekebilir. Bir yerden taşınma süreniz ile yeni bir yere yerleşme süreniz arasında biraz zaman olabilir. Ya da mesela evlenmeye karar veren bir çift olabilirsiniz ve de eşyalarınızı almış olsanız bile yeni evinize taşınmanız için belli bir zaman olabilir. Tüm bunların dışında yeni atanan bir memur olabilirsiniz ve de yine eşyalarınızın taşınması ile belli bir aralık bulunabilir. Bu gibi durumlarda gerçekten de depolama oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü eşyalarınızın rutubetsiz bir ortamda ve de doğru koşullarda bekletilmesi çok önemlidir. Bazen uzun bir süre beklemeniz gerekebilir. Böyle uzun bir sürede eğer doğru koşullar ile eşyalarınız sarılmamış ve paketlenmemiş olursa yani depolama işlemi özensiz bir şekilde yapılırsa rutubet sorunu gibi bir çok sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu da sizin için hiç de hoş olmaz. Biz firma olarak sizler için son derece temiz ve de rutubetsiz bir ortamda son derece güvenilir bir depolama hizmeti sunuyoruz. Bu şekilde eşyalarınızın beklediği yer hakkında kafanızda soru işareti olmuyor ve de bu konuda canınızı sıkmanıza gerek kalmıyor. Depodan alma süreniz gelene kadar eşyalarınız çok iyi koşullar altında bekletiliyor. Sizlere güven sunuyoruz ve de eşyalarınızın korunmasında son derece dikkatli davranıyoruz. Eğer bu tarz bir işleminiz var ise ve de güvenilir bir firma bulmak istiyor iseniz; uzman çalışanlarımız ile görüşebilir ve de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Piano, Ofis Ve Ev Taşıması

Ev taşıması gerçekten de stresli bir durumdur. Biz firma olarak bu durumun sizler için ne kadar stresli ve de sıkıntılı bir dönem olduğunu biliyoruz. Bu nedenle de başka stresler ile uğraşmamanız ve bir de eşyalarınızın durumu hakkında moralinizi bozmamanız adına elimizden geleni yapıyoruz. Eşyaların paketlenmesi konusunda ve de taşınması konusunda son derece titiz davranıyoruz. Bu noktada gerçekten de dikkatli hareket edilmesi gerektiğini de biliyoruz. Piano taşımacılığı gibi durumlar bazen sıkıntılı olabilir. Sonuçta sizin için oldukça değerlidir ve de bu nedenle özel eşyalarınıza çok daha fazla dikkat edilmelidir. Bu tarz dikkat isteyen eşyalar taşınırken gerçekten de sorunsuz bir şekilde taşıma işleminin gerçekleşebilmesi gereklidir. Biz firma olarak sizin özel eşyalarınıza kendi özel eşyalarımız gibi bakıyor ve de taşınma süresi boyunca bir zarar görmemelerini sağlıyoruz. Ofis taşıma da yapan firmamız ofis eşyalarınızın da zarar görmeden taşınmasında oldukça büyük bir rol oynuyor. Çünkü ofiste özel dosyalar, bilgisayarlar ve de bunun gibi gerçekten de önemli ofis eşyaları bulunmaktadır. Siz de taşınma süresi boyunca özel ofis ekipmanlarınızın zarar görmemesini istiyor iseniz; firmamız ile tüm bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her ne konuda olursa olsun taşınma süreniz boyunca eşyalarınızın zarar görmemesi ve de bu süreçte paketleme gibi işlemlerin çok düzgün bir şekilde yapılması adına elimizden geleni yapıyoruz.


FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :