Atakan Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Göktürk mahallesi 115. cadde 8/22 Ankara/Çankaya

İl / İlçe Ankara / Çankaya

Telefon 03124313185

Telefon 2 03124313183

Faks 03124313189

GSM 05324754150

Web http://www.ankaranakliyattasimacilik.com

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

Ankara taşımacılık sektöründe lider haline gelen ankara nakliyat taşımacılık sektörel gelişimleri takip etmektedir. Büyüyen ankara taşımacılık kadrosu ve bu işten anlayan taşımacılık uzmanları yetiştirilmektedir. Ankara Taşımacılık Eğitim sürecini tamamlayan taşımacılık uzmanları müşterilerimize kaliteli hizmet vererek işlerinizi hızlı ve sorunsuz sağlamakta ve zamandan kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Ankara Taşımacılık konusunda yetiştirilen taşımacılık uzmanları size zaman kaybettirmeden en doğru şekilde taşımayı yaparlar. Ankara Taşmacılık Firmamızın gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız ücretsiz olarak hizmet veren ekspertizlerimiz tarafından değeri tespit edilerek müşterilerimizle anlaşma yapılarak firmamız ile sözleşme yapılır. Ankara taşımacılık sektöründe yapılan taşımacılık sözleşmesi çok önemlidir. Taşımacılık sırasında çizilme,kırılma,eşyalarınızın hasar görmesi durumlarında zararınız sigorta şirketi tarafından ödenir.Taşımacılık müşterimizin istediği gün,istediği saatte Ankara taşımacılık aracımız ve taşımacılık kadrosu ile müşterimizin bize verdiği adreste zamanında hazır olur. Sorunsuz Ankara taşımacılık ekspertiz firmamız Ankara evden eve taşımacılık, Ankara taşımacılık, Ankara taşıma, evden eve taşıma Ankara evden eve taşımacılık Ankara, evden eve taşıma, asansörlü taşımacılık hizmetini en titiz ve en temiz kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktan onur ve gurur duymaktadır.Ankara evden eve taşımacılık işlerinizde sizlere kaliteli ve ekonomik ev taşıma hizmeti sunabilecek tek güvenilir evden eve taşıma firması olan Atakan evden eve nakliyat sizlere sorunsuz ev taşıma hizmeti sunabilmek için sürekli büyümektedir. Ankara evden eve nakliye firmaları arasında sizlere sıkıntısız evden eve nakliye hizmeti sunacak tek ev taşıma şirketi olan firma atakan evden eve nakliye firması tüm evden eve taşımalarımızda teknolojik şartlara uygun asansörlerle hizmet sunmaktadır.

Ankara evden eve taşımacılık şirketleri arasında ankara taşımacılık firmamız en iyi  taşımacılık hizmeti vererek müşterilerini mutlu etmeyi amaç edinmiştir.
Ankara ve yurdun tüm il ve ilçelerine cadde ve sokaklarına kadar en iyi taşımacılık hizmetini veriyoruz. Müşterimizin ne arzu ettigini bilen ve arzusunu yerine getiren kaliteli işçilik, profesyonel çalışma taşımacılık firmamızın her zaman önemlidir. Ankara ev taşımacılık , evden eve taşımacılık hizmetlerinin verimini arttak için çalışıyoruz. Ankara taşımacılığı taşınırken, taşınacak tüm nakliyelerinizde güvenle bizimle çalışabilirsiniz. Ankaranın en iyi paketleme firmamızı olduğumuzu da unurmayınız. Ankara taşımacılık hizmetine ilave tüm eşyalarınızı paketliyor en küçük çizilme riskini ortadan kaldırıyoruz.

Taşıma ve nakliyat işimizi yenilikler devam ettiriyoruz. ankara kaliteli paketleme, marangozlu evden eve hizmetleri sağlamaktayız. Ev taşımak için doğru firma arıyorsanız Atakan nakliyat .Ankara taşımacılık sektöründe referansı güçlü ancak kendini övmek yerine taktiri ve tercihi müşterimize bırakıp taşımacılığı layıkıyla yapan ankara taşımacılık firmaları bir elin sayısını geçemeyecek kadar azdır. Atakan Ankara taşımacıkık ve nakliyat türkiye'nin her bölgesine taşımacılık hizmetinde çalışmış. Çalıştığı bütüm şehir ve semtlerde yaptığı taşımacılık ile kendini kanıtlamıştır. Taşımacılık yapılacak eşya miktarı hiç fark etmeden her bütçede taşımacılık yapmaktadır. Taşımacılık için gönül vermiş her işte kusursuz taşımacılık hizmeti vermeyi ilke edinmiş taşımacılık firmasıdır. Verdiği taşımacılık işleri ile zirveri korumaktadır. ankara taşımacılık firmaları arasında atakan ankara taşımacılık olarak sigortalı taşımacılık yaptığımızdan güvenli çalışıyoruz.Taşımacılık firmamızı güvenle hiç tereddüt etmeden dostlarınıza ve akrabalarınıza tavsiye edebilirsiniz. Sizlere taşımacılık hizmet vermek bizim nakliye ve nakliyat görevimizdir.FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :