Atakum Evden Eve

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres nakliyeciler sitesi no:5 derecik ilkadım samsun

İl / İlçe Samsun / Merkez

Telefon 05372169904

Telefon 2 03624655253

Faks 03624401674

GSM 05076819125

Web http://www.atakumevdeneve.com

FİRMA KAMPANYALARI
Kredi kartına 3 taksit yapılmaktadır.
FİRMA HAKKINDA
Siz değerli müşterilerimizin eşya ve malzemelerini zamanında, güvenli ve uygun fiyatlarla taşıma ilkesi ile 1997 yılında çalışma hayatına başladık. İlke olarak uygun fiyatla en kaliteli hizmet anlayışını benimsedik ve bu ilkeden taviz vermeden yıllardır hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Şirketimiz Türkiye'nin her yerine nakliye ve taşıma hizmeti yapmaktadır. Ayrıca hergün Samsun - İstanbul ,  İstanbul - Samsun ve Samsun - İzmir, İzmir -  Samsun  (ara iller ve komşu iller de dahildir) arası nakliye hizmetimiz vardır.

Eşya taşımacılığında tüm eşyalarınız tarafımızdan ambalajlanır, taşınır ve yeni yerine ulaştığında yerleştirme işlemide yapılır. Aynı zamanda mobilya montaj ve demontajı da yapılır.

Araçlarımız her türlü iklim şartlarında güvenli taşımacılığa elverişli olup tüm taşıma işlemleri güvenli tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Şimdi yeni bir hizmet olarak eşya ve yük taşımacılığının yanı sıra geçmişimizden almış olduğumuz tecrübe ve müşterilerimizden aldığımız güvenle her türli faturalı (irsaliyeli) ticari mal, parça ve yedek parça gibi ürünlerinde taşımacılığına başlamış bulunmaktayız.

Tüm bunların yanı sıra yine bu bölgelerde günü birlik olarak öğrenci ve memur kardeşlerimizin eşyalarını güvenli ve uygun fiyatla taşıyoruz.

Bizden fiyat almadan uygun fiyatlı taşımacılık olmaz. Lütfen bizimle irtibata geçin. 


FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :