Bergama Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Ertuğrul Mah. Hatuniye Cad. No:3 – Bergama / İzmir

İl / İlçe İzmir / Bergama

Telefon 05074983063

Telefon 2 -

Faks -

GSM 05070930533

Web http://bergamalievdenevenakliyat.com/

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

Bergama Evden Eve Nakliyat kurulduğu günden bugüne “Müşteri Memnuniyetini” daima ön planda tutarak bir çok taşıma işine imza atmıştır. Nakliyat şirketimiz genel olarak evden eve taşımacılığın sıkıntılı, stresli bir iş olmadığını siz değerli müşterilerimize kanıtlamak için Bergama Nakliyatın uzman ve deneyimli kadrosuyla  evden eve nakliyatı tüm aşamalarında sorunsuz nakliye hizmeti vermeyi amaçlar.
Ayrıca çalışanlarımızın bu özverili çalışma temposu sayesinde Köşk Evden Eve Nakliyat bu sektörde adını kanıtlamış firmaların arasında yerini sağlamlaştırmıştır.
BERGAMA EVDEN EVE NAKLİYAT; taşınmak istediğinizi belirttiğinizde konusunda uzman ekspertizlerimiz ücretsiz olarak, asla üşenmeden eşyalarınızı yerinde görmek ve değerlendirme yapmak asansör sisteminin kurulup kurulamayacagını kontrol yapmak ,için sizin müsait olduğunuz bir tarih ve saate gelip eşyalarınızı inceleyeceklerdir, böylece taşınma esnasında eşyanıza uygun aracı ve eşyalarınıza uygun paketleme malzemelerini önceden hazırlayarak belirtilen tarihte uzman kadrosuyla sıkıntısız nakliye hizmeti vermeyi amaçlar.FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :