Bolu Ada Evden Eve Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres asude sokak no:8 Merkez/Bolu

İl / İlçe Bolu / Merkez

Telefon 05538504604

Telefon 2 05538504604

Faks 05538504604

GSM 05538504604

FİRMA KAMPANYALARI

Güz kampanyamızla uygun fiyatlara taşının.

FİRMA HAKKINDA

Bolu Ada evden eve nakliyat firması eşya dostu bir firmadır. Siz eşyalarınızı sevmeseniz de firma eşyalarınızı çok seven ve ona göre önem veren bir kuruluştur. Bundan dolayıdır ki Bolu ilinde bugüne kadar binlerce ev taşımıştır. Ardından bugüne kadar çok az memnun olmayan müşteri bırakan sayılı firmalardandır. Bu gerçekten çok önemli bi özellik çünkü müşterilerimizin ortak sorunu müşteriyi düşünmeyen nakliyecidir. Bu sorunu çözmek için çeşitli planlar yapıldıysa da çoğu tutmadı.
Bolu ilimizdeki bu kaliteli firmanın böyle bir sorunu yok. Çünkü kocaman bir memnun müşteri zincirine sahip bir firmadır. El ele vermiş yüzlerce müşteriniz olsa onları korumak için siz de  elinizden geleni yapmaz mısınız? İş sizin firmanız Anar nakliyat da bu görüşte olduğu için bu kadar başarılı bir firmadır.
Bolu ilinde de taşınmak artık iyice yoğunlaştı. Artık memur kenti sadece Ankara değil Bolu ilimizde bir memur kentidir artık. Bundan dolayı atamalar olmaktadır ve taşınmalar şart olmuştur. Taşınma demek tüm mobilyaları eski evden yeni eve nakletmek demektir. Bunu kişi kendi yapamayacağına göre bir Bolu evden eve nakliyat firmasına yaptırmak gerekir .
Eğer taşınmanız şehir içi olacaksa bunu kesinlikle bir Bolu evden eve nakliyat firması yapmalıdır. Ama eğer Bolu'dan başka bir ile şehirlerarası taşınacaksanız bunu herhangi bir evden eve taşımacılık hizmeti veren bir firmaya yaptırabilirsiniz. Ama dikkat etmeniz gereken bir nokta varki bu çok önemlidir. Her gördüğün sakallı deden değildir derler ya işte her gördüğün Bolu evden eve nakliyat firması istediğin gibi ev taşıma hizmeti veremeyebilir. Bundan dolayı sitemizdeki kalite onaylı firmalarla taşınmanız sizin için çok faydalı olacaktır.FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :