Bolu Evden Eve Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres bolu merkez, Tel: 0532 483 54 18 / Bizi Arayınız Size En Uygun Teklifi Sunalım Bizden Teklif Almadan Taşınmayınız..!!!

İl / İlçe Bolu / Merkez

Telefon 05324835418

Telefon 2 05324835418

Faks 05324835418

GSM 05324835418

Web http://www.boluevdenevenakliyatci.net

FİRMA KAMPANYALARI
Askere + Polise + Öğrenciye + Tüm Kamu Personeline Şehirler arası taşımada % 25 Varan İndirmli
FİRMA HAKKINDA

Bolu’da evden eve nakliyat Tel: 0532 483 54 18 ve Bolu Şehirlerarası nakliyat ev taşıma nakliye alanında kuruluşundan bugüne müşteri memnuniyeti,en üst seviyede  güvenilirlik, dürüstlük, işi sahiplenme Sigortalı nakliyat gibi ilkeleriyle alanında öncü bir konuma gelmeyi başarmıştır.

Bolu’da 1992 yılında kurulmuş ve kuruluşundan itibaren evden eve nakliye sektöründe bir numara olmayı kendisine hedef seçmiş bir nakliye şirketidir.

Şirketimiz 20 yıla yaklaşan hizmet süresince bünyesinde barındırdığı tecrübeli ve sigortalı çalışan elemanlar, güçlü araç filosu ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla evden eve taşıma  sektöründe 1. sınıf şirketler arasına girmeyi fazlasıyla hakketmiştir.

Bolu Nakliyat, Bolu’da kendisine ilke olarak belirlediği güvenirlikli  takım ruhuyla çalışma, kendine ve başkalarına saygı, sürekli gelişim değerleriyle bolu evden eve nakliyat alanında K-3 Yetki belgesiyle yetkin ve tanınmış şirketler arasında kendine yer edinmiştir.
Bolu evden eve nakliyat hizmeti, taşıma sektörünün en önemli hizmet birimlerinden birini oluşturur. BOLU NAKLİYAT olarak biz de evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında siz değerli müşterilerimizin maksimum hizmet memnuniyet elde etmesi için gereken önemi ve değeri gösteriyoruz. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için azami dikkat ve çaba göstererek bolu nakliyat alanında bir numaralı konumdayız biz hassas çalışıyoruz,

Evden eve nakliyat bolu alanında en çok dikkat etmeniz gereken hususlar taşımacılık  hizmeti alacağınız şirketin güvenilir, tecrübeli ve alanında uzman olmasıdır. Bolu nakliyat olarak biz, üstün hizmet anlayışımız, paketleme ve ambalajlama malzemelerindeki kalitemiz, ambalajlama tekniklerimiz, Fort Kargo  marka araçlarımız ve uzman ekibimiz ile sizden önceki müşterilerimizin beğeni ve teminatlarıyla Bolu nakliyat bu alanda da öncü olduğumuzu ispatlamış bulunmaktayız.

Bolu evden eve nakliyat hizmetimizde süreç şöyle işlemektedir :

Taşıma öncesinde, taşıma esnasında maksimum kolaylık ve hızı elde edebilmek amacıyla uzman ekspertiz imiz evinize gelerek eşyalarınız, dolaplarımız ve kırılabilecek malzemelerinizle ilgili gerekli incelemeyi yapar, talebinize göre her türlü kolaylığı sağlar.

Ekspertizimizin durum tespiti ile gerekli eleman ve ambalaj malzemesi  ve araç ihtiyacı tespit edilerek firmamıza bildirilir. Kısa bir süre içerisinde uzman elemanlarımız gelerek eşyalarınızı kaliteli ekipmanlarımızla ambalajlar ve taşıma işlemi başlar. Azami dikkat ve çabayla kısa süre içerisinde eşyalarınız en güvenli ve en garantili yeni meskenine ulaştırılır.FİRMA RESİMLERİ
NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :