Bursa Cemre Evden Eve

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres gülbahçe mah. cevizli cad.no.12 osmangazi/bursa

İl / İlçe Bursa / Merkez

Telefon 05346000342

Telefon 2 05346000342

Faks -

GSM 05424707642

Web http://cemreevdeneve.com

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

Cemre Evden Eve, yaptığı işi ciddiye alarak, sektör çalışanlarını ve müşterilerini bir aile olarak görür ve iş kalitesini bu doğrultuda en üst seviyede tutar. Şirketimiz; beraber çalıştığı personeline gerekli sektör eğitimiyle "bir müşteri bin müşteri" ilkesiyle bilinçli çalışmalarını sağlayarak müşterilerine en iyi hizmeti en iyi kalitede sunmayı başarmıştır.

15 Yılın bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde geniş bir müşteri potansiyel ağı kurduk. Biliyoruz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına, istek ve şikayetlerini ise bize bildirirler. Biz de müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda gerekli ihtiyaçları her zaman en üst düzeyde karşılıyoruz.

Kaliteli ve başarılı taşımacılık her zaman karşılıklı güvenden doğar. Biz de şirket olarak yıllardır bu amaç doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Gelişebilmek ve lider olmak prensibiyle evden eve taşımacılık hizmetimizde kullandığımız materyalleri, devamlı olarak güncellemekte ve her taşıma işlemi için ambalaj malzemelerini mümkün olduğunca yenilemekteyiz. Firma olarak hedefimiz en iyi hizmeti vererek %100 memnun müşteri potansiyelimizi tüm Türkiye çapına yaymaktır.

Ne yazık ki ülkemizde  evden eve taşımacılık sektörü ile ilgili bir standart bulunmamaktadır. Buna rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini; uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarta oturtmuştur.

Ülkemizde henüz bir  "Taşımacılık Hizmeti" ile ilgili bir eğitim kurumu yoktur. Firmamız, personeline verdiği uygulamalı teknik eğitim ile, işimizin gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından da eğitim standartını oluşturmuştur.

Amacımız; batıda uygulanan ve bir standarta oturmuş bu sistemi, ülkemizde de  CEMRE EVDEN EVE olarak uygulamaktır.FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :