Denizli Egem Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres mustafa kemal bulvarı denizli carsısı kat 2 no 120

İl / İlçe Denizli / Merkez

Telefon 05061659593

Telefon 2 02582688082

Faks -

GSM 05078487073

Web http://www.denizliegemevdeneve.com

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

Asansör sistemi ile taşımanın işleyişi taşınacak yerin firmamız elemanı tarafından keşif yapılarak binanın asansör kullanımına müsait olup olmadığına karar verme ile başlar.  Bu doğrultuda bina durumu uygun ise asansör kurulumu yapılır. 15 kata kadar uzanan asansörümüzle profesyonel asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Dışarıdan balkonunuz veya pencerenize uzatılan raylı sistem ev içinde bulunan personelimiz tarafından paketlemesi yapılmış olan eşyaların taşınması ile evden eve nakliyat işleminiz başlar.
Asansörlü Taşımacılık sistemi ile yapacağınız taşınma bina merdiveni ile yapacağınız taşınmaya göre çok daha güvenlidir.  Merdiven veya bina asansörü ile yapılan taşımacılıktaki hasarları (sürtünme, çizilme, kırılma gibi) riskleri ortadan kaldırır.
Dolap, mobilya, cam eşyalar gibi çeşitli parça eşyalarınızın nasıl taşınacağını bilmiyorsanız bu işlerinizi nakliyat stresi yaşamadan çözmenizin çok kolay olduğunu söyleyebiliriz. Asansörlü Taşımacılık sayesinde evden eve, ofisten ofise her türlü farklı mekanlarınıza eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınır.
Taşıma işlerinizde teknolojinin her türlü imkanlarından faydalanan firmamız asansörlü nakliyat sistemini de kullanarak verdiği Denizli Egem Evden Eve Nakliyat hizmetlere tüm hızıyla devam etmektedir. Binanızın asansörlü taşımacılık için en uygun yer belirlendikten sonra farklı bir araç üzerinde gelen asansörümüz binanızın en uygun bölgesine yerleştirilir ve taşıma işlemlerine hızla devam edilir.
Yüksek katlar için büyük bir çözüm ortağı olan asansör sistemi eşyalarınızın da sağlığı açısından güvenilir ve hızlı nakliyat hizmeti sağlar. Fakat evden eve nakliyat hizmetinde her bina için uygun olmayan bu sistem sadece gerekli önlemler alındıktan sonra kullanılmalıdır.
Aklınıza takılabilecek veya merak ettiğiniz detaylar varsa bize ulaşmaktan çekinmeyinFİRMA RESİMLERİ
NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :