Diyarbakır Diyar 21 Evden Eve Nakliyat - 0532 561 45 96

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Mevlana halit mah. 455. sok. No:4/b Bağlar / Diyarbakır

İl / İlçe Diyarbakır / Merkez

Telefon 05325614596

Telefon 2 -

Faks -

GSM 05339487218

Web http://www.diyarevdeneve.com

FİRMA KAMPANYALARI

Nakit

FİRMA HAKKINDA

Firmamız Diyar Evden Eve, Diyarbakır merkezli nakliyat hizmeti vermektedir. Firmamız sadece Diyarbakır'da değil Tüm illerimizde hizmet sağlamaktadır. Merkez olarak Diyarbakır'da bulunmasından dolayı genel itibar ile burada ve çevre illerde hizmet daha çoktur.

Firmamızın ev nakliyesi, büro nakliyesi için ekipmanları ve ekibi hazır bulunmaktadır. Asansörümüz bulunmaktadır. Paketleme ve ciltleme işlemleri ile eşyalarınız çizilme ve ezilmeden korunur. Yaptığımız çalışmalarla ilgili bilgileri resimlere bakarak edinebilirsiniz. Kafanıza takılan sorular veya fiyat almak için telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Diyarbakır evden eve nakliyat firmaları diye arattığınız da bizi görebilirsiniz. Bu bizim verdiğimiz hizmetin uzun süredir olduğunu gösterir. Kalite ucuza aranmaz biz kalite ve uygun fiyat arayan müşterilerimize ulaşıyor ve hizmet taşıyoruz. Ucuz iş yaptırıp eşyalarınızdan olmayın.
Amacımız, kalite hizmet sunarak müşteri memnuniyeti ile yükselmek ve Diyarbakır evden eve nakliyat denildiğinde akıllara gelmektir. Bu sebeple müşteri memnuniyetini üst sırada tutmak firma politalarımızdandır.

Bize ait telefon numarası ve adres bilgileri, sitemizin aşağısında yer almaktadır. Hiç çekinmeden bizi arayabilir ve fiyat sorabilirsiniz.

Diyarbakır Evden Eve NakliyatFİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :