Doğuş Kargo

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres mücahitler caddesi kırlangıç sitesi altı a blok ezgi pide fırını karsısı seyhan / adana

İl / İlçe Adana / Seyhan

Telefon 05389252810

Telefon 2 05389252810

Faks 03222614946

GSM 05389252810

Web http://www.doguskargo.com/

FİRMA KAMPANYALARI

AMBALAJLAMA: Ambalajlama , taşımacılığın en gerekli hususudur . Çünkü amaç eşyaları bir yerden bir yere en az hasarla – hatta hasarsız taşımaktır. Eşyalar bunun için çok çeşitli safhalarda geçmektedir. – Eşya öncelikle havalı poşetlerle kaplanır. Eger gerekirse önce normal poşetle kaplanabilir. Bu kaplama işlemleri eşyayı yakın mesafe düşmelerden, kırılmadan koruyacaktır. -Havalı poşetle kaplanan eşya bu amaç için üretilmiş özel bezle kaplanır. Bu bez eşyaları herhangi bir çizilmeden koruyacaktır. -En son olarak,ambalajlanan eşyalar teker teker veya grup halinde sabit bir yere özel bir halatla bağlanır. Bu işlem ise zaten çelik kasa olan aracımızın herhangi bir sarsıntıda devrilme durumunu ortadan kaldırır. -Küçük boyutlu eşyalar ise,dışı sert plastikten olan özel kutulara konulur.

FİRMA HAKKINDA

Temel Değerlerimiz
*Şeffaflık – Dürüstlük
*Güvenilirlik
*Kararlılık
*Daima Yüksek Kalite
*Uygun Fiyatlar
*Müşteri memnuniyeti

Misyonumuz
Avrupa standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.
. Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak,
. Personellerimizin eğitimini arttırmak.
Vizyonumuz
Özel eğitim almış personellerimizin eğitimlerini arttırarak müşterileri menuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini basari ile yerine getirmek.
HEDEFLERİMİZ
DOĞUŞ KARGO olarak Evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda size profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile bütçenize uygun olarak nakliye veya nakliyat ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktadır.FİRMA RESİMLERİ
NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :