Düzce Durmazoğlu Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Düzce

İl / İlçe Bolu / Merkez

Telefon 05412583231

Telefon 2 -

Faks -

GSM 05412583231

Web www.duzceevdeneveildenile.com

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

Durmazoğlu Nakliyat Düzce’de kurulmuş olup tüm yetki belgeleri ve kendi araçlarıyla evden eve ve ilden ile nakliyat hizmeti vermektedir. Düzce evden eve ilden ile nakliyat sektöründe yaptığı işlerle kalitesini belli etmiştir.

 

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini esas alan evden eve ve ilden ile profesyonel indirme-bindirme hizmetimizden yararlanmak istermisiniz ?

 

Düzce Durmazoğlu Nakliyat  evden eve ve ilden ile nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini evden eve ve ofisten ofise alanlarında, zaman çizginizin üstünde bir anlayış ve sorumluluk duygusuyla, insana verilen değer sorumluluğuyla eşyalarınız çok daha kolay ve hasarsız bir şekilde taşınması sağlayıp gerek kendi mobilya ustamızla tekrar evinizi kurar. Evden eve nakliyat ve ilden ile nakliyat  süreci üzerindeki amaç, hızlı ve yüksek kaliteli taşımacılık hizmetimizin teminatıdır.
Taşımacılık, nakliyat, evden eve nakliyat, ilden ile nakliyat, paketleme, ambalaj ve depolama gibi çeşitli hizmet alanlarında işinize değer katarak, Evden Eve Nakliyat ve İlden İle Nakliyat sektörüne özel uzmanlık ve uzun vadeli tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Asıl öncelikli amacımız ;Müşterilerimizin hazırda ve ilerideki talep ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, öğrenmek, yerine getirmek ve bu yöntemle müşteri talebini sağlamak, belirli bir kalıp tutturmak değil, sektörümüzde kalıpları belirleyen ve sürekli genişleten öncü kuruluş olmaktır.Bu hedefe ulaşmak için ;Evden eve nakliyat ve ilden ile nakliyat faaliyetlerimizin hedeflerle yönetimini, Durmazoğlu Evden Eve ve İlden İle Nakliyat olarak biz, çevre ve doğayı bir yaşam felsefesi olarak görmekteyiz. Amacımız sektörümüzde çevresel bilincin oluşturulmasında öncü olmak, küresel kaynaklarımızı korumak ve gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmaktır.Çevre yönetimini işimizin ayrılmaz bir parçası olarak görüp, tüm faaliyetlerimizde çevre dostu malzemeler kullanmayı, faaliyetlerimizi ilgilendiren konularda sektörel ve yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmeyi, etik kurallara ve mevzuatlara uymayı, atıklarımızın özelliklerine uygun şekilde bertarafını sağlamayı, geri dönüşüm ve yeniden kullanımını desteklemeyi, atıklarımızdan kaynaklanan kirliliği minimum seviyede tutmayı, doğal kaynaklarımızın etkin, verimli ve en alt seviyede kullanılmasını sağlamayı, bu amaçla her türlü teknolojik gelişmeyi takip etmeyi görev olarak benimsedik.


FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :