Enes Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres GÜVEN MAH ERGUVAN SOK. NO 47/B GÜNGÖREN İSTANBUL.

İl / İlçe İstanbul / Merkez

Telefon 02125565965

Telefon 2 05424320355

Faks 02125752578

GSM 05327232515

Web http://www.enesnakliyat.com

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

Enes Evden Eve Nakliyat Sektörde bir numara.
Ev eşyasının taşınması esnasında eşyaların zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir. Ambalajlama işinin kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyaların güvenle taşınması için olmazsa olmaz şartlarıdır. Mobilyalar, beyaz eşyalar ve koltukların hasar görmemesi için ambalajlamayı titizlikle biz yapıyoruz. Ambalaj malzeme seçimini Ekspertiz arkadaşımızla birlikte kesinleştiriniz. Sizin istemiş olduğunuz ambalaj materyallerini kullanırız.
Evden eve nakliyat hizmetinde yaptığımız işlemler sırasıyla aşağıdaki gibidir.
1: Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin Ekspertizimiz tarafından ücretsiz yapılması.

2: Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi ve eşyanın yükleme ve boşaltılması profesyonel Ekipmanlarımız tarafımızdan yapılması,
3: Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için karantina altına alınması yani ambalajı bizim tarafımızdan yapılması.

4: Koltuklara özel kaliteli renkli 3 katlı kalın balonlu ambalaj malzemesi ile Hijyen bir ambalajlama yapılarak garantina altına alınır.

5: Beyaz eşyaların  (buzdolabı, fırınlı ay gaz, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi.) Sökülüp yerinde ambalajı ve yerine montajı bizim tarafımızdan yapılması.

6: Eşyaların ambalajlı yeni eve taşınması yeni evden odalarda ambalajının açılması ve yeni evde yerlerine montajı yerleştirilmesi bizim tarafımızdan yapılması.

7: Gardırop türü mobilyanın sökülüp ve montesi bize ait olup. ( gömme dolap sökümü ve montajı hariç)

8: Kırılabilecek cam mutfak porselen türü eşyaların neyle  ve nasıl paketlenmesi sıfır ambalaj malzemesiyle sıfır kolilere yerleştirilmesi gene bizim tarafımızdan yapılması.

9: Bütün bu eşyaların araç içinde zarar görmeyecek şekilde istifi ve karantina altına alınması bizim tarafımızdan yapılması.

10: Yeni evde eşyanızın sizin isteğinize göre yerleştirilmesi gene bizim tarafımızdan yapılması.

11: Şehir içi ve şehir dışı Evden Eve Nakliyat'ta kullanılacak kapalı çelik kasa araçlar ile taşıma garantisi bizde mevcut.

12: Şehir dışı taşımalarda eşyanıza yol sigortasının yapılması ve sizin sağlığınız açısından bunu biz size sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz Sırasıyla  şöyledir
Tabaklar bardaklar
Tabaklar aralarına kağıt koyularak beslenir ve üçerli şekilde sarılır. Kolilere konulduktan sonra koli içi kağıtla beslenir. Aynı şey bardaklar için de geçerlidir. Koliler üzerine kırılabilir ibaresi geçilir.

Çalışma Masaları
Çekmeceler v.b. Çekmece içleri ambalaj kağıdı ile sarıldıktan sonra içleri iyice doldurulur ve açılmalarını önlemek için çalışma masası özel Hijyenik halde ambalajlanır, karantina altına alınır.

Yataklar ve bazalar
Özel kaliteli ambalaj malzemelerimiz sayesinde Hijyenik ve temiz bir şekilde ambalajlanır ve sağlıklı taşınılır.

Kitaplar için doğru koli seçimi yapılmalıdır
Bunun için özel kitap kolileri kullanılır ve asla kırılacak eşyalar ile aynı kolilere koyulmaz. Özellikle sağlam ezilmeyecek kolilere yerleştirmek gerekir.

Elektronik Eşyalar
Küçük parçalar bol ambalaj kağıdı ile sarıldıktan sonra yumuşak eşyaların olduğu kolilere bizim tarafımızdan yerleştirilir.

Elbiseler askılı dolaplar
Elbiseler için en iyi yol, özel karton gardıroplar getirmekteyiz. Hijyenik halde gardolaplara yerleştirilir ve gideceği yere kadar kapalı taşınır. Elbiselerinizi asla çantalara koymayınız.

Çamaşır makineleri
Çamaşır makinesi yerinden sökülüp yerinde tekrar ambalajlanır, öyle taşınmaya başlanır. Gittiği yerde tekrar yerine kurulur çalışır hale getirilir.

Buzdolabı ve Derin dondurucular
Buzları mutlaka eritiniz. Buzları eriyen dolap içlerine yastık veya kumaş oyuncaklar koyulabilir. Lütfen yeni yerinde en az 2 saat geçmeden dolaplarınızı çalıştırmayınız. Taşımasında özel balonlu Hijyen ambalaj malzemesiyle sarılır, karantina altına alınır.

Abajurlar avizeler
İki ya da üç tanesi bir kutuya ambalajlı şekilde koyulur. Kutu üzerine kırılacak ibaresi mutlaka yazılır.FİRMA RESİMLERİ
NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
E-Posta Listemize Katılın
twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :