Enka Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Kocayol Cad. Esen Apt. No:42 Şenesenevler Mah.

İl / İlçe İstanbul / Kadıköy

Telefon 02163800920

Telefon 2 02164107272

Faks 02163733144

GSM 05324962447

Web http://www.enkanakliyat.com

FİRMA KAMPANYALARI

Ofis, Banka, Fabrika, Askılı Tekstil, Fuar Taşımacılık, Kurum Taşıma, Ev Eşyası Taşıma ve Ambalajlama

FİRMA HAKKINDA

Evden eve Nakliyat Müşterilerimizin her türlü taşınma ve nakliyecilik ihtiyaçlarına kolay, hızlı, kaliteli ve en az masrafla ulaşmalarını sağlamak.

Nakliye, Taşımacılık, sektöründe etkin ve teknolojik çözümler sunarak müşterilerimize beklentilerinin üstünde hizmet sunmak  yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturacağı kurumsal yapısıyla sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

ENKA  EVDEN EVE NAKLİYAT, İSTANBUL / BOSTANCI merkez olmak üzere 1970 yılından bu yana aralıksız olarak ev eşyası, büro, mobilya, elektronik eşya, piyano gibi değerli eşya taşımacılığı yapmaktayız.

ENKA EVDEN EVE NAKLİYAT sektöründe geride bıraktığımız 39yılda birçok hizmeti başarıyla tamamlamıştır. Başarısındaki en büyük etken olarak müşterine sunduğu hizmetlerin kalitesine ve sürekliliğine bağlayarak bu çizgide faaliyetlerini sürdürmektedir.
9 metreküpten 50 metreküpe kadar 4 farklı ebatta 8 araçlık filomuz bulunmaktadır. Araçlarımızın tamamı kapalı kasa olup ev eşyası ve mobilya taşınmasına uygun donanıma sahiptir. Araçlarımız  İSTANBUL - BOSTANCI'DA şirketimize  ait garajda bulunmaktadır. 39 yılın edindirdiği bilgi, deneyim ve konusunda uzman.FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :