Eslem Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres DEMİRCİLER SİTESİ ZEYTİNBURNU - İSTANBUL

İl / İlçe İstanbul / Zeytınburnu

Telefon 02126730056

Telefon 2 -

Faks -

GSM 05335637400

Web http://www.eslemnakliyat.com

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

İSTANBUL ŞEHİRLER ARASI  NAKLİYAT-NAKLİYE  AMBARI

Kuruluşumuzdan bugüne kadar İstanbul’un her noktasın’dan İstanbul Nakliyat Ambar hizmetleri sunmaktayız.

Bizim hedefimiz,sizin beklentilerinizi aşarak sizin yüklerinizi taşırken, yerleştirirken göstereceğiniz kişisel özen ve dikkatin daha fazlasını göstermektir.Taşınmak için Eslem Nakliyat’ı seçtiğinizde bu işlemin daha kolay olduğu göreceksiniz.

Bizim çalışma sistemimizde en önemli nokta müşterilerimize verdiğimiz sözü”Hizmet Garanti Sertifikası” ile tutmamızdan geliyor.Dürürst,Kaliteli ve çözüm üreten Şirket kimliğimiz ile,Gücümüzü destekleyip daha da geliştirmekteyiz.En önemli yatırımımız çalıştığımız kişilerdir.Kullandığımız ekipmanlar,sistemler müşterilerimize verdiğimiz taahhüdü ve sunduğumuz kaliteli en iyi servis imkanını yansıtmaktadır.

Eslem Nakliyat İstanbul Eslem Nakliyat Ambar taşımacılığını diğer Firmalardan ayıran en önemli unsurlardan bir tanesi vermiş olduğu hizmette müşteri memnuniyetini kendine ilke ederek çalışmasıdır.

Her zaman söz verdiğimiz gibi yine sözümüzde duruyoruz ve kaliteli  hizmetimizi İstanbul Eslem Nakliyat Ambar  taşıyarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Yüklerinizi adresinizden alıyor teslim edeceğimiz adrese sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.
Amacımız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en güvenilir şekilde sunmaktır.Çünkü biliyoruz ki yüklerinizin ulaşacağı yere sağlıklı bir şekilde zamanında iletilmesi sizin için çok önem taşır.Tabiiki bizim içinde öyle.Size hiçbir sıkıntı,stres yaşatmadan taşıma işlemini en iyi,güvenilir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Uzman kadromuzla kaliteli,hızlı ve güler yüzlü çalışanlarımızla taşıma hizmeti sunmaktayız.İstanbul Şehirler Arası Komle Yük taşıma, Parça,Parsiyel Taşımacılık,Tekstil,Büro,Ofis,Fuar,Fabrika,araç taşıma,Evden Eve taşıma , ve Şehirler Arası Nakliye’de taşımacılık yapan firmamızın hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bizim için önemli olan verdiğimiz hizmet sonucunda müşterilerimizin gösterdiği memnuniyettir.

Bu nedenle müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.Daha iyi hizmet almak için Eslem Nakliyatı aramanız yeterli olacaktır.

ZeytinBurnu Ambar,Hadımköy,İkitelli,Sefaköy,Ümraniye,Dudullu,İmes,SultanBeyli, Gebze ambar gibi şubelerimizden Parsiyel nakliyat hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :