Gürsel Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Ergenekon mah. 140/1 sok. 20/1 yenimahalle/ankara

İl / İlçe Ankara / Merkez

Telefon 05324420446

Telefon 2 03123443872

Faks -

GSM 05432399876

Web http://www.gurselnakliyat.com

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

Gürsel Nakliyat evden eve nakliyat olarak firmamız 1996'dan bu yana , siz saygıdeğer müşterilerimizin evden eve nakliyatta beğenisini toplamış, çelik kasalı kapalı araçlarla gerekse profesyonel ekibimizle Türkiye'nin dört bir yanında siz değerli müşterilerimizle sağlıklı , problemsiz , kusursuz , huzurla taşınmanın profesyonel yolunu göstermekte olup hizmetimizin kalitesini arttırmaktayız.


Gürsel Nakliyat nakliyatta hizmette sınır yoktur. Müşterilerimizin istekleri her zaman ön plana konulmuştur.13 senelik bir kuruluşun nesilden nesile geçmesini sağlayan bu insanların bir araya gelmesiyle oluşan bu şirket daha çok işler yapacaktır.Bunun için müşteri memnuniyetine kendilerini adamışlardır.Taşımacılık büyük bir sorumluluktur.


Gürsel Nakliyat bu büyük sorumluluğu en iyi şekilde icra eden bir kuruluştur.Gürsel Nakliyat Nakliyat'ın amacı , hedefi büyüktür.Sizin nakliyenizi gerçekleştirirken sadece sizi değil , sizi çevrenizle , eşiniz dostunuzla , akrabalarınızla göze alarak "Bir müşteri bir servettir." , bilinciyle yola çıkar ve hizmetin en kalitelisini sunar. Gürsel Nakliyat var oldukça siz rahat olun; çünkü eşyalarınız emin ellerdedir.Mal canın yoncasıdır , eşya her gün alınmaz , ev hemen kurulmaz.FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :