Hakkari Evden Eve Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Hakkari Merkez, Tel: 0533 020 93 34

İl / İlçe Hakkari / Merkez

Telefon 05324835418

Telefon 2 05324835418

Faks 05324835418

GSM 05324835418

Web http://www.evdenevenakliyecilersitesi.com

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

Uzman nakliyat 1999'dan bu yana evden eve taşımacılık alanında sürekli kendini geliştirmiş müşteri memnuniyetini kendisine hedef seçmiş, taşıdığı emtiaları hızlı, güvenli ve en ucuza taşımayı bir borç bilmiştir. Türkiye'nin İl ilçe köy kasaba açıkçası her noktasına hizmet vermektedir. Uzman evden eve nakliye günden güne geliştirdiği filosu ve deneyimli personeli ile daha kaliteli hizmet vermektedir.  Evden Eve Taşımacılık güven veren bir nakliyat şirketidir.


Eşyalarınız büyük bir titizlikle istenilen yere taşınır. Uzman evden eve nakliyat yalnızca şehir içi değil şehirler arası ve uluslar arası taşımacılık hizmeti de vermektedir.Sektörün en iyilerinden biri olan evden eve nakliye Uzman müşterilerimize sınırsız hizmet vermek için her geçen gün büyümektedir. İşi bilenine bırakın Uzman Nakliyat eşya taşıma konusunda gelişmiş bir şirket olmakla birlikte müşteri memnuniyetini esas alır. Eşyalarınız siğortalı bir şekilde taşınır. Herhangi bir zarar durumunda eşyanızın bedeli ödenir.Tek yapmanız gereken şey bize ulaşmak sonrası bizim işimiz. Evinize gelip eşyalar usulüne uygun şekilde toplanır ve taşıma aracına özenle yerleştirilir daha sonra istediğiniz adrese taşımacılık gerçekleştirilir ve eşyalarınız tekrar istediğiniz şekilde kurulur. Taşımacılık sırasında gerçekleşecek herhangi bir kaza bizim mesuliyetimiz altındadır bütün bedel şahsınıza ödenir. Türkiye de nakliye konusunda lider firma Uzman Nakliyattır.Taşımacılık bizim işimiz siz sadece bize güvenin. evden eve nakliye sektöründe önemli yer tutanlardan biri olmakla birlikte en çok tercih edilenlerdendir. 50 yılı aşkın tecrübesiyle taşıma sektöründeki rakiplerini elemektedir. Evden eve taşımacılıkta karşılaşılan sorunları en ince ayrıntısına kadar araştırıp bunlara çözüm bulmaya çalışmaktayız. Bulduğumuz çözümleri siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz olarak sunmaktayız. Oldukça önemli olanlardan biriside zaman kaybı ve ayrılması gereken süredir. Bunları aşmış olan firmamız sizlere en uygun sürede en uygun fiyatlarla ve sorunsuz bir taşımacılıkla sınırsız hizmet vermektedir. Evden eve nakliye fiyatları oldukça uygun olmakla birlikte her bütçeye uygundur.

 

Sıkıntısız taşınmanın tek adresi olan Uzman evden eve nakliye verdiği hizmetlerle diğer firmalardan farklıdır. Taşımacılık sektörü dikkat önem ve tecrübe isteyen bir sektördür. Biz bu üç maddeyi de uygulayarak sizi memnun etmeye çalışmaktayız. Taşımacılıkta müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Bizde sizin memnun olup olmadığınızı öğrenmek ve yaşadığınız sorunları bizlerle paylaştığınız sürece hatalarımızı düzeltmek için elimizden geleni yapacağız. Uzman evden eve nakliyat taşımacılıkta sınır tanımamaktadır. Gerek kullandığı aletler, gerek elemanları, gerekse verdiği hizmetlerle yıllardır farkını ortaya koymuştur. Çoğu firma bizim size sunduğumuz hizmetleri sunabilir. Ancak bu hizmetleriyle hakkıyla sunabilmek önemli olandır. Biz Uzman evden eve nakliyat olarak sınır tanımayıp hizmetlerimizi genişletmeye devam etmekteyiz. En büyük isteğimiz ayrıca amacımız daha küçük kesimlere dolayısıyla daha geniş bir kitleye ulaşabilmektir. Türkiye'nin her köşesine hizmetlerimizi götürmekteyiz. Uluslar arası ve şehir içi taşımacılıkta da tecrübemizle başarılarımızı devam ettirmekteyiz. Başarı için atılan her adım bizi daha çok kuvvetlendirmektedir. Evden eve nakliye de firma seçiminizde dikkat etmeniz gerekenlerden biri seçtiğiniz firmanın güvenilir olmasıdır. Özellikle depolama hizmetinde eşyalarınızı teslim edeceğiniz firmama güvenilir ayrıca depolarının güvenlik ekipmanlarıyla donatılmış ve güvenlikler tarafından korunması gerekmektedir. Uzman nakliye depoları 24 saat güvenlik elemanlarıyla korunmaktadır. Ayrıca depolarımızın her köşesinde güvenlik kameraları bulunmaktadır. Sözleşmeyi imzalamadan önce siz müşterilerimize her türlü güvenceyi vermekteyiz. Depolama hizmetimiz de eşyalarınızı bize teslim etmeden önce şirketimiz tarafından sigortalama işlemleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Yenilikçi bir yapıya sahip olan Uzman evden eve nakliyat her türlü yeniliği hizmetleri arasına kazandırmaktadır. Donanımlı ekiplerimiz sayesinde taşınma esnasında çıkabilecek her türlü soruna karşı önlemler alınmıştır. Araçlarımızın kapasite , sürat ve kalite bakımından size kolaylıklar sağlayacaktır. Bizim için en önemlisi müşterilerimizin sıkıntısız bir şekilde taşınma işleminin yapılmasıdır. Nakliyat profesyonellik gerektiren bir sektördür. Evden eve nakliyat işini ciddiyetle yapmaktadır. Çünkü siz değerli müşterilerimizin ne istediğini bilmektedir.Şirketimiz müşteri odaklı çalışmalar yapmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz 24 saat sizle ilgilenecek ve sorularınıza cevap bulacaktır. Evinizden eşyalarınız büyük bir özenle çıkartılır ve aynı özenle eşyalarınız yeni evinize tekrar yerleştirilir. Gelebilecek her hangi bir hasarda bedeli ödenmektedir.FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :