Hiltontrans

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Belediye Arkası Nurullah Dere Cad. Demir sokak. No 32 Merkez/Mardin

İl / İlçe Mardin / Merkez

Telefon 05348916473

Telefon 2 05348916473

Faks -

GSM 05348916473

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

Taşımacılık hizmetini yeniden tasarlayarak, müşteri memnuniyeti odaklı düşünen ve sektördeYaklaşık 18 yıldır. hizmet veren bir firma olarak şehir içi şehirler arası Hizmet Sağlamaktayız. Evden eve Nakliyat başta hizmetlerimiz arasın da yer alırken bunun dışında Nakliyede yaptığımız diğer hizmetler ise piyano taşımacılığı,çelikkasa taşımacılığı,parça eşya taşımacılığı,Eşya depolama hizmeti,Antika eşya taşımacılığı,Biro ofis taşımacılığı,Uluslararası taşımacılık,lojistik Hizmeti alanlarında müşterilerimize Hizmet sağlamaktayız.

Mardin merkezi bir firma olarak Yurt içinde yurt dışında Uluslararası Düzeyde gelen talepleri En iyi şekilde Bağlantılı olduğumuz çözüm ortaklarımızla en iyi şekilde hizmet sağlamaktayız.


Sadece Mardin başta olmak üzere hizmet veren personel sayımız 25 iken diğer iller toplamında personel sayımız 185 kişilik ekibe dayalıdır. Tüm türkiye genelinde toplamda 37 Aracımız ile şehir içi şehirler arası Hizmet Sunmaktayız. Araçlarımızın hepsi Ev eşyasına özel tasarlanmış mobilya kaplı çelik Kasalıdır. Buşekilde Müşterilerimize Sonsuz hizmet sunmaktayız.
Mardin başta olmak üzere Ankara ,istanbul,Erzurum,izmir,Antalya ilimizde,şubelerimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında bir kaç bilgi vermek gerekirse en çok hizmet verdiğimiz. evden eve Nakliyattan Bahsedelim Evden eve Nakliyat öncesinde en az 1-2 gün öncesinden Randevu oluşturulur. Evinize ücretsiz oloarak,Expertiz gelip Eşyalarınıza bakar Ne ebatta bir araç gelcek Kaç kişilik personel gelcek Ne kadar Malzeme kulanılacak Onun tesbbitini yapar ve sözleşme yapılır. ''Bir Sonraki Sayfamız,Eşya Depolama'dır.FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :