İmparator Trans

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres hüriyet caddesi 145/b dikmen/ankara

İl / İlçe Ankara / Çankaya

Telefon 03124764914

Telefon 2 03124764914

Faks 03124764914

GSM 05436192859

Web http://www.imparatortrans.com

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

Imparator Trans olarak evden eve taşıma işlerinde ilk öncelikle yapılacak işlemler. Eğer firmamızla anlaşma gerçekleşmesi durumunda karşılıklı olarak nakliyat sözleşme imzalanarak ilk adım gerçekleşmiş olacaktır.

Daha sonra eşyanız nereden hangi yere taşınacaksa size güzergah hakkında bilgi verilecektir. Ekspertiz ekibimiz eşyanın boyutunu tespit ederek hangi tip araçla taşınacağı belirlecektir.

Eşyanızın büyüklüğüne göre elimizde her türlü nakliyat aracı mevcuttur. Araçlarımızın hepsinin içersi nakliyata uygun olarak yapılmıştır. Eşya taşıma işi bittiğinde araçlarımızın içerisi temizlenerek hijyen adına gerekli önlemler alınmaktadır.

Evinizi taşıtacağınız zaman ev içerisinde bulunan eşya tipleri tespit edilerek kolilemek ve ambalajlamak için gerekli olan kutu ve pat pat ambalajlar hazırlanacaktır.

Taşınma günü gelindiğinde sabah evinize gelinerek eşyalarınız kutulara özenle eşyalar konulacak. Küçük eşyalar ambalajlanacak yada özel olarak hazırlanmış çarşaflara sarılacaktır. Böylelikle eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi önlenecektir.

Evden eve nakliyat sırasında evinizdeki büyük eşyalarınızı ( buzdolabı, Tv, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, gardolap vs. ) monte ve demonte işlemlerinizi ustamız tarafından yapılmaktadır.

Eşyalarınıza kesinlikle herhangi bir zarar gelmemektedir.  Büyük eşyalarınız taşınma sırasında herhangi bir zarar görmemesi için asansörlü taşıma işlemi yapılmaktadır.

Asansörlü evden eve nakliyat işlemleri hem eşyaların zarar görmeden taşınması, hemde hızlı bir şekilde taşınma yapılması sağlanmaktadır. Bu şekilde komşularınızda taşınma sırasında gürültüye maruz kalmamaktadır.

Asansörlü nakliyat özellikle asansörü olmayan apartmanlar için çok ideal bir taşınma şeklidir. Bu konu da bilgi sahibi olmak için galeri bölümümüzden asansörlü evden eve nakliyat resimlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Evden eve nakliyat sırasında doğabilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınız sigortalanacaktır. Özellikle taşınmalarda eşyaların zarar görmesi ve taşıma firmalarının sizlere herhangi bir şekilde zararınızı tanzim etmemesi dolayısıyla istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadıFİRMA RESİMLERİ
NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :