Kalaycı Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Tabaklar Mahallesi Haznedarlar Sokak No : 10 / 2B Merkez / Bolu

İl / İlçe Bolu / Merkez

Telefon 03742101530

Telefon 2 03742101530

Faks 03742101530

GSM 03742101530

Web http://www.kalaycinakliyat.com.tr

FİRMA KAMPANYALARI

BOLU KALAYCI NAKLİYAT
Evdeneve Şehir-İçi-Şehirler-Arası Asansörlü Taşımaçılık
0 533 449 93 43 - 0 374 210 15 30 - 0 536 447 39 49

FİRMA HAKKINDA

Bolu evden eve nakliyat sektöründe lider olan firmamız müşteri memnuniyeti ve güvenine önem vermektedir bu yüzdendir ki temel prensip olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.Evden eve nakliyat çoğu firma tarafından yapılan bir iş dalıdır. Böyle bi sektörün getirileri olduğu gibi yanlış yapılan nakliyat işlemi sonucunda götürüleride çok olmaktadır .1992′den beri Bolu evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekte olan firmamız siz müşterilerimizin ihtiyacını karşılayacak olan 2+1 – 3+1 – 4+1 olmak üzere toplamda 4 aracımızla hizmet vermektedir.Ayrıca Firmamız boluda Asansörlü Taşımacılık hizmeti sunana tek firmadır.

Tarafınızdan bize Bolu nakliye isteminde bulunulmasından hemen sonra söz konusu yerinize expertiz personeli gönderilir. Personelimiz gerekli incelemeyi yapıp,kullanılacak malzeme miktarını,hangi aracınızın size uygun olacağını,kaç adet personel gerektiğini ve sigorta gibi verileri hazırlar ve bu expertiz hizmeti tamamen ücretsiz yapılmaktadır.

Bolu Evden Eve Nakliyat işinde bir lider Kalaycı Nakliyat
Fakat bizim amacımız sadece indirimli fiyatlar değil, ayrıca kaliteli bir şehirler arası taşımacılık anlayışıyla müşteri memnuniyetini kazanmaktır. KALAYCI Bolu Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize tek tavsiyemiz; şehirlerarası ve Şehiriçi nakliyat fiyatlarının ucuzluğundan çok, nakliyat firmalarının kaliteli hizmet anlayışına öncelik veriniz. Çünkü yıllardır özenle ve nice paralar harcayarak aldığınız eşyalarınızın nakliyat sektörünün işbilmez firmaları tarafından telef edilmesine izin vermeyiniz.FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :