K. Maraş Kardeşler Evden Eve

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres kahramanmaraş hayrullah mah 37.sok

İl / İlçe K.Maraş / Merkez

Telefon 34421001708

Telefon 2 03442214645

Faks -

GSM 05462100046

FİRMA KAMPANYALARI

peşin, kredi kartına taksit

FİRMA HAKKINDA

    Şirketimiz 2015 yılında iş yeri ve ev nakliyelerinde güvenilir kahramanmaraş merkez'de kurulmuş olup, yaygın filosu ve tecrübeli eleman kontenjanı ile şehiriçi - şehirlerarası hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır. Geçen süre zarfında firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.  Bize sadece taşıma isteğinizi iletiniz. Zamana uygun olarak değerli eşyalarınızın en iyi şekilde nasıl taşınacağını ve hangi yolla sevk edileceğini size bildiririz.

    Profesyonel elemanlarımız en elverişli ve gelişmiş ambalaj malzemesiyle eşyalarınızı paketler, gümrük işlemleri için gerekli girişimlerde bulunur ve evinize sevk eder.
     Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, hızlı, ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosuyla 24 saat, dilediğiniz zaman, en kısa sürede, en güvenilir şekilde hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.
     Hünkar Nakliyat demek Kalite ve Dürüstlük demektir. Nakliye sorunlarınız bizi aradığınız anda sonra erecektir.FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :