Kocaeli Evden Eve Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres sultan orhan mah,1105 sok,no:1/b, Gebze / Kocaeli

İl / İlçe Kocaeli / Gebze

Telefon 05077030801

Telefon 2 02626440143

Faks 02626440143

GSM 05324021251

Web http://www.kocaeliguvennakliyat.com

FİRMA KAMPANYALARI
ÖDEMELİ ŞEKLİ NAKİT
FİRMA HAKKINDA

ANASAYFAŞİRKETİMİZEXPERTİZEKİPMANFOTO GALERİİLETİŞİM

KOCAELİ GÜVEN NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Süreçlerimizi Detaylandırdığımızda Evden Eve Nakliyeyi Nasıl Gerçekleştiriyoruz Sorusuna Yanıt Verecek Olursa Öncelikle Telefon, Mail, Talep Formu Ya Da Canlı Yardım Bölümlerinden Müşterilerimiz Firmamıza Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak Istediğini Belirterek Kocaeli Güven Nakliyatın Müşteri Temsilcisiyle Iletişime Geçer.

Şirketimizin Müşteri Temsilcisi Eşyanın Taşınması Için Gerekli Bilgiyi Müşteriden Öğrenerek, Müşteri Nakliye Programında Evden Eve Teklifler Dosyasına;

Kocaeli Güven Nakliyat Müşteri Temsilcisi Evden Eve Nakliyesi Yapılacak Müşteriyle Görüşmelerinde Bir Kaç Kriteri Göz Önünde Bulundurur.

Eşya Durum Bilgisi Edinildikten Sonra Müşteriye Ortalama Fiyat Verilir. Fiyatlandırma Evden Eve Eşyasını Taşıtacak Müşteri Tarafından Uygun Görüldüğünde, Eşya Durum Ve Fiyatı Netleştirmek Için Ya Program Üzerinde Yada Bire Bir Eşyayı Expertiz Sırasında Net Fiyatlandırma Yapıldıktan Sonra Eşyası Taşınacak Müşteriyle Anlaşma Sağlandığında Şirketimizdeki Müşteri Temsilcisi Nakliye Programında Onaylı Dosyaya Geçirerek O Güne Araçlarımızı Rezerve Etmiş Olur.

Evden Eve Nakliyat'ta Kolileme,Ambalajlama

(A-Z’ye) Evden Eve Taşıması Yapılacak Müşterimizin Kullandığı Seçenekte; Kırılacak Eşyaları Için Çift Oluklu Koli Kullanılarak Yapılan Taşımada, Öncelikle Bardaklar Gazete Kâğıdı Ya Da Kraft Lı Kâğıda Sarılarak Koli Içerisine Dizilimi Yapılır.

(Bura Da Işin Püf Noktası Olan Porselen Tabaklar Üst Üste Dizilerek Koli Içine Konulmaz. Porselen Tabaklar Bulaşık Makinesine Yerleştirilir Gibi Dikine Dizilim Yapılarak Koli Içine Yerleştirilmesi Sağlanır. Porselen Tabakların Dikine Dizilimdeki Amaç; Üst Üste Dizilimde Bir Tabak Kırıldığında Zincirleme Olarak Hepsi Kırılmış Olur Oysaki Dikine Araları Desteklenerek Yani Sarılarak Dizilmiş Porselen Tabaklarda Bir Tanesi Kırılırsa Sadece Bir Tanesi Kırılmış Olur Yani Hepsi Birden Kırılmaz.

Evden Eve Nakliyat'ta Montaj-Demontaj

Evden Nakliyede Mobilyaların Ve Beyaz Eşyaların Sökümü Mobilya Matkabı Ve Tornavida Kullanılarak Yapılmaktadır.

Yatak Odası Ve Çocuk Odası V.B Ürünlerin Mobilya De-Montajında Iç Kısımlarda Mobilyaya Hasar Ve Çizik Vermeden Mobilya Matkabıyla Söküp Kapı Menteşlerinin Tornavidayla Sökümü Uzman Ekibimiz Tarafından Gerçekleştirilir.

Modüler Mobilyada Mobilya Matkabı Kullanımı Pratik Ve Kolaydır. Ancak Eski Tip Mobilya Montaj Ve Demontajı Daha Zordur.

Çünkü Eski Mobilyanın Kurulumunda Kocaman Dolabı Tutan Dolabın Arkasındaki Kontaplaktır. Bu Yüzden Gönyelemesi Eksik Yapıldığında Ya Dolap Kapakları Sürtünme Yada Kapılar Aynı Eşitlikte Kapanma Sorunu Olacağından Bu Işin Uzman Ellerde Gerçekleştirilmesi Eşyanın Daha Sağlıklı Taşınmasına Neden Olacaktır.

Evden Eve Nakliyat'ta Paketleme

Evden Eve Paketleme Sürecimizde De-Montajı Yapılmış Dolap Kapakları Eşyanın Durumuna Göre Iki Tip Taşınabilir Evde Balonlu Naylon Kullanılarak Sarımı Yada Araç Içinde Kartonla Destekleyerek Taşıması Yapılır. Koltuk Tk , Yatak, Oturuma Grubu Gibi Ürünler Öncesinde Hijyen Olması Acısından Tek Kullanımlık Streçle Sarıldıktan Sonra Balonlu Naylonla Sarılır.

Evden Eve Nakliyat' İstifleme

De-Montajı Yapılıp Balonlu Naylonla Sarılan Eşyalar, Araç Içinde Sıkı Bir Istif Yapılması Gerekir Çünkü; Gevşek Yapılan Istifte Araç Hareket Ettiğinde Yokuş Inip Yokuş Çıkacağı Için Eşyalar Birbirine Çarparak Zarar Vereceği Için Personelimiz Tarafından Özellikle Sıkı Istif Yapması Gerektiği Konusunda Eğitilir.

Evden Eve Nakliyat Araçlarımız

Evden Eve Araçlarımız Sabit Tenteli Ya Da Çelik Kasalı Olmak Üzere Değişkenlik Göstermektedir. Araç Ebatları Taşıma Yapılacak Eşya Durumuna Göre Değişmektedir.

Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Süreçlerimizi Detaylandırdığımızda Evden Eve Nakliyeyi Nasıl Gerçekleştiriyoruz Sorusuna Yanıt Verecek Olursa Öncelikle Telefon, Mail, Talep Formu Ya Da Canlı Yardım Bölümlerinden Müşterilerimiz Firmamıza Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak Istediğini Belirterek Kocaeli Güven Nakliyatın Müşteri Temsilcisiyle Iletişime Geçer.

Banka Ofis Taşıma

Banka, Büro, Ofis Nakliyatının Yapılmasında Evden Eve Nakliyat Süreçlerimizde Olduğu Gibi Öncelikle Ücretsiz Eksperimiz Tarafından Yapılacak Işin Kaç Kişilik Ekip, Araç Ebadı Gibi Durumlar Göz Önünde Bulundurularak Teklif Dosyası Hazırlanır. Firma Tarafından Verilen Teklif Dosyasının Kabulünden Sonra Nakliyesi Yapılacak Banka, Büro ,Ofis Malzemeleri Sırasıyla Ambalajlama, Montaj/De-Montaj, Paketleme, Istifleme Sürecine Göre Nakliyatı Gerçekleştirilir.

Eşya Depolama

Birçok Müşterimizin Evden Eve Depolama Konusunda Depolama Talepleri Doğrultusunda Eşya Depolama Hizmetini En Düzenli Ve Güvenilir Şekilde Vermekteyiz

Eşya Depolamada Tüm Depolarımızda Depo Raflarımız Yerden 5cm Yüksekte Eşyalar Ambalajlı Bir Şekilde Depolanmaktadır.

kocaeli içi hizmet bölgelerimiz

Başiskele Evden Eve Nakliyat
Çayirova Evden Eve Nakliyat
Darica Evden Eve Nakliyat
Derince Evden Eve Nakliyat
Dilovasi Evden Eve Nakliyat
Gebze Evden Eve Nakliyat
Gölcük Evden Eve Nakliyat
Izmit Evden Eve Nakliyat
Kandira Evden Eve Nakliyat
Karamürsel Evden Eve Nakliyat
Kartepe Evden Eve Nakliyat
Körfez(Tütünçiftlik) Evden Eve Nakliyat
şehirler arası hizmet bölgelerimiz

Amasya Evden Eve Nakliyat
Elaziğ Evden Eve Nakliyat
Kirklareli Evden Eve Nakliyat
Kütahya Evden Eve Nakliyat
Osmaniye Evden Eve Nakliyat
Trabzon Evden Eve Nakliyat
Eskişehir Evden Eve Nakliyat
Siirt Evden Eve Nakliyat
Ordu Evden Eve Nakliyat
Şanliurfa Evden Eve Nakliyat
ANASAYFAŞİRKETİMİZEXPERTİZEKİPMANFOTO GALERİİLETİŞİMEVDEN EVE TAŞIMAAMBALAJLAMAMONTAJPAKETLEMEİSTİFLEMEARAÇLARIMIZ
Yandex.Metrica evden eve nakliyatCopyright 2014 | KocaeliGuvenNakliyat.Com


FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :