Kortaş Lojistik Destek Hizmetleri

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres antalya nakliyeciler sitesi

İl / İlçe Antalya / Merkez

Telefon 02422412233

Telefon 2 05445687427

Faks 02422412233

GSM 05445687427

Web http://www.antalyanakliye.org

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

1951 yılında kurulan KORTAŞ, yola çıktığı ilk günden itibaren kendini geliştirmiş, akıllı yatırımlar ve profesyonel çözümlerle bugünün başarılı firmaları arasında yerini almıştır.

KORTAŞ, Türkiye’de özellikle 1980 sonrası gerçekleştirilen ihracat ve ithalat hamlelerinde; araç filosunu ve hizmet yelpazesini genişleterek, liman hizmetleri ve lojistik destekler sunarak müşterilerinin isteklerine eksiksiz cevap vermiştir.

Yarım asırdan fazla geçmişi bulunan firma bugün itibariyle,• Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı • Vinç Hizmetleri • Genel Antrepo • Konteyner Taşımacılığı, Depolama, Tamir ve Bakımı • Karayolu Taşımacılığı • Denizyolu Taşımacılığı • Havayolu Taşımacılığı alanlarında uluslararası standartlara göre hizmet vermektedir.Liderliğin en önemli özelliklerinden birinin yenilikleri takip etmek ve uygulamak olduğuna inanan KORTAŞ, bugüne kadar Türk taşımacılık sektöründe her zaman ilkleri gerçekleştirmiştir. Teknolojik ve tam donanımlı araç filosunun yanı sıra yüksek depolama kapasitesine sahip antrepoları, lojistik merkezleri ve araç parkı KORTAŞ’ın gücünü kanıtlayan başlıca unsurlardır.

Altyapısı sağlam, kendine güvenen ve takım bilinci içerisinde çalışan bir kadroya sahip KORTAŞ, ANKARA Merkez ofisinden ve ANTALYA, Mersin ofislerinden müşterilerine ulaşmaktadır. Bu ofislerde bulunan uluslararası iletişim ağı, yurtdışı ve yurtiçi taşımacılıkta koordinasyonu sağlamakta ve müşterilerimize büyük kolaylık getirmektedir.FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :