Numanoğlu Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Hürriyet mah mitat paşa cad dere sk no8/2 kartal istanbul

İl / İlçe İstanbul / Kartal

Telefon 02163898748

Telefon 2 05323029414

Faks -

GSM 05322645826

Web http://www.numanoglunakliyat.com

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

Nakliyat sektöründe 1990 yılından günümüze kadar faaliyet gösteren  ve birçok konuda müşterilere hizmet veren Profesyonel Taşıma Firmasıyız. Şirketimiz ilk yıllarında evden eve nakliye ve şehir içi nakliyat hizmeti vermekteydi. Gelişen istekler doğrultusunda günümüz koşullarına ayak uydurmak ve kendi potansiyel müşterimizi arttırmak için müşterilerimize birçok konuda hizmet vermeye başladık.
Başlıca hizmetlerimiz evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, eşya depolama, parça eşya taşıma, ofis taşıma, piyona taşıma, toplu personel taşıma, fabrika taşıma, arşiv taşıma, kütüphane taşımadır.
Yaptığımız tüm taşıma işlerinde müşterilerimize daima daha fazlasını sunan, onların isteklerini de aşan hizmetlerin üreticisi olmak bizleri gururlandırmaktadır.
Siz de uygun fiyata kaliteli hizmet üreten firmamız hizmetlerinden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz


İstanbul evden eve nakliyat firmasıyız
İstanbul'dal evden eve nakliyat
Başta İstanbul evden eve nakliyat olmak üzere birçok nakliyat hizmetini 23 yıldır İstanbul'da vermekteyiz. İstanbul'dan Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine nakliyat hizmetini vermekteyiz. Uzman kadromuz ve yeni araçlarımız ile kaliteli bir hizmeti müşterilerimize sunmaktayız.
İstanbul'da şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetini sunmanın yanında eşya depolama gibi hizmeti de müşterilerimize sunmaktayız. Biz daima müşterilerimize uygun fiyata, kaliteli hizmeti sunmanın çabasındayız. Hedefimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha kaliteli hizmetin adresi olmaktır.
İstanbul Anadolu yakası telefon numaramız 0532 264 58 26 bize ulaşabilirsiniz.  İstanbul Avrupa yakası yakası için 0532 302 94 14 bize ulaşabilirsiniz.

Şehirler arası evden eve nakliyat firması

Şehirler arası evden eve nakliyat
Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini kurulduğumuz günden beri vermekteyiz. 23 yıldır biz evden eve nakliye konusunda aktif bir şekilde çalıştık ve bir takım birikimler ve en önemlisi tecrübe dolu yıllar kazandık. Şehirler arası nakliyat belkide nakliyat sektörünün en zor hizmet bölümüdür. Şehirler arası Nakliyat Şirketimiz uygun fiyata kaliteli hizmeti sunmak için teknolojik gelişmeleri takip etmekte, günün ihtiyaçları doğrultusunda gerekli alt yapı yatırımlarını sürekli yapmaktadır.
Şehirler arası nakliyat sırasında olabilecek maddi kazaların önlenmesi konusunda müşterilerimize biz sigortalı nakliyatı sunmaktayız. İşini şansa bırakmayan müşterilerimiz için her zaman sigortalı nakliyatı sunmanın farkını yaşatıyoruz. Şehirler arası ne kadar uzak olursa olsun, bizim öncelikli hedefimiz %100 CAN, MAL ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ en uygun fiyat ve kaliteli bir şekilde sunmaktır.

Parça Eşya Taşıma
Parça eşya taşıma hizmeti
Parça eşya taşıma hizmetini sizlere en basitten anlatmak gerekirse müşterilerimizden aldığımız bazı öneriler doğrusunda bir kaç eşyamız var ama gereksiz yere yüksek maliyetler ödemeden küçük bir bütçe ile bir kaç eşyamın nakliyesi yapmamızla alakalıdır.
Genelde bazı nakliyat firmaları bu tür hizmeti müşterilere yüksek maliyetlere çıkarıyor ve buda müşteriler için kabul edilemez bir durum haline geliyor. Biz müşterilerimize örneğin bir koltuk takımı, beyaz eşya gibi bir kaç eşyadan oluşan eşyalar için parça eşya taşıma kategorisine koyarak uygun ve kaliteli hizmeti sunuyoruz. Kesinlik müşterimizin bir kaç eşyası var ona ayrıcalıklı bir durum gibi normal standardımızda olan kalitede ve güvende hizmet vermekteyiz.
www.numanoglunakliyat.comFİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :