Siirt Evden Eve Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Siirt Merkez: Tel, 0534 552 50 14: Bizden Teklif Almadan Taşımayınız Bizi Arayınız Size En Uygun Teklifi Sunalım,

İl / İlçe Siirt / Merkez

Telefon 05330209334

Telefon 2 05330209334

Faks 05330209334

GSM 05330209334

Web http://www.evdenevenakliyecilersitesi.com/?Bid=1044251

FİRMA KAMPANYALARI
CİHAN EVDEN EVE NAKLİYAT 81 İLE SİGORTALI TAŞIMACILIK TEL: (0) 533 020 93 34
FİRMA HAKKINDA
CİHAN NAKLİYAT & TAŞIMACILIK, Arayiniz Bizi Size En Uygun Teklifi Verelim Tel: (0)533 020 93 34 ..?    sektörü merkezli olarak hizmet vermekte olan firmamız, ülkemizin dört bir köşesinde edindiği geniş lojistik ağı sayesinde evinizi istediğiniz noktadan alarak yeni adresinize taıyabilmektedir. Ev eşyalarınızı yeni ev adresinize taşıtmak istiyor olabilirsiniz fakat yıllar boyunca güç bela satın aldığınız mobilyalarınızın taşınma sırasında başına birşey gelmeyeceğinden emin misiniz? Her taşımacılık firmasına güvenemiyor olmanızı çok doğal karşılıyoruz ve bu yüzden bugüne kadar tüm müşterilerimize çalışacakları firmanın referans listesini çok iyi incelemeleri gerektiğini tekrar tekrar belirtiyoruz.

Evden eve nakliyat, sektöründe çok uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, sizler için sürekli ilerlemekte olan teknolojik gelişmeleri de takip ederek araç filosunu sürekli güncellemekte ve personelini sektörel eğitim kurslarına göndermektedir. Taşımacılık kriterlerimiz doğrultusunda bugüne kadar binlerce ev taşıdık ve binlerce ofisin taşınması için özel taşımacılık çözümleri uyguladık.
Firma seçimi konusunda dikkat etmeniz gereken referans listesi konusunda evden eve nakliyat olarak biz de çok titiz davrandık ve bugüne kadar sektörde hiçbir olumsuz izlenim bırakmadık. Evden eve nakliyat firmaları arasında çok geniş bir referans listesine sahip olan firmamız sizin ihtiyaç duyduğunuz taımacılık hizmetine de taşınmanıza özel bir çözüm üretecektir. Firmamızın referans listesini incelemenizi şiddetle öneriyoruz.

Türkiye genelinde kurduğumuz geniş lojistik ağ sayesinde gerek bireysel evden eve taşımacılık ihtiyaçlarınızı gerekse de kurumsal taşımacılık ihtiyaçlarınızı hiçbir problem oluşmasına izin vermeden karşılayabiliyoruz. Şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti için evden eve nakliyat firmaları arasında diğer firmalardan çok daha farklı çözümler üretebilmenin mutluluğunu yaşayan bir firma olarak, siz şehirden ayrıldıktan sonra istediğiniz taşınma gününe kadar eşyalarınızı depomuzda bekletebiliyor ve istediğiniz gün eşyalarınızı yeni adresinize taşıyabiliyoruz.
  
Asansörlü taşımacılık asansörlü nakliye hasarsız taşımacılık anlamına gelmemektedir. Kolaylık sağlayacaktır ancak asansörlü taşımacılıkta büyük hasarlar olmayacak diye bir şey söz konusu değildir.

Evden eve nakliyat şirketi şehir içi, şehir dışı eşya transferinde müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Müşterilerimize genel anlamda profesyonel kadromuz ve araçlarımız ile vermiş olduğumuz hizmetler evden eve nakliyat, ev eşya depolamacılığı, gümrük açma kapatma işlemleri, parsiyel ve komple eşya taşımacılık, uluslar arası nakliyat, ofis eşya taşımacılık, banka eşya taşımacılık, para kasası taşımacılığı, piyano taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, asansörlü nakliyat, kamu, kurum taşımacılığı gibi hizmetleri müşterilerimize sunmaktayız.

Eşyalarınız evden eve nakliyat şirketi ile güvenilir ellerdedir. Taşınma talebiniz üzerine gönderdiğimiz eksper ev eşyalarınızı incelemesinin ardından bir program dahilinde eşyalarınızı taşır. Eksperin bulunduğunuz yere gelme sebebi arasında ev eşyalarınızın miktarı, kullanılacak paketleme malzeme türü, kaç işçinin çalışması gerektiği, bina kat durumu gibi konuları ele alarak ve anlaşma yapılması durumunda iki nüshadan oluşan evden eve sigortasıyla sözleşme yapmak için evinizi ziyaret eder. Müşterimize vereceğimiz hizmet hakkında bilgilendirmenin ardından anlaşma yapılmasıyla sözleşme imzalanır. Sözleşmeniz tamamen müşterimizi her yönüyle korumak amacıyla yaptığımız çalışma arasındadır.

Kırılacak olan eşyalar her zaman dikkatli taşınması gereken eşya türüdür. Bu konuda üstüme düşen tüm dikkat ve özeni en iyi şekilde göstermekteyiz. Kırılacak türündeki eşyanız ilk önce kraft kağıtla sarılmasından sonra sert, karton kolilere yerleştirilir ve elemanlarımız eşya taşıma sırasında dikkatli olması için eşya kolisi için üzerine dikkat kırılabilir eşya yazılmaktadır. Paketlenen eşya, eşyayı paketleyen eleman tarafından taşınır, ve yeni evinize geldiğinde yine aynı eleman tarafından eşyalar açılmaktadır.

Koltuk kumaş türündeki eşyalar için ilk önce streç naylon üzerine, havalı pat pat naylonla sarılmasından sonra, battaniye ile sarılır ve taşınmaya hazır hale getirilir. Ev içerisinde tüm eşyaların demonte montaj işlemleri yapılır, tüm eşyalar 50.000 TL üzerinden sigorta altına alınır. Kırılacak eşyaların hepsi anlaşmalı çalıştığımız sigorta acentesi tarafından tek tek karşılanır. Dikkat ve özen gerektiren taşıma işleri profesyonel elemanlar ve firmalar tarafından yapılacağını unutmayınız.


CİHAN EVDEN EVE NAKLİYAT 81 İLE SİGORTALI TAŞIMACILIK TEL: (0) 533 020 93 34

Sosyal Ağlarımız, Bu Makaleyi Paylaşın. 

Bu Makaleye Uygun Etiketler : cihan evden eve nakliyat, cihan taşımacılık, cihan nakliyat, cihan evden eve, cihan nakliye, evden eve nakliyat fiyatlrı cihan, cihan asansörlü nakliyat


FİRMA RESİMLERİ
NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :