Tekbir Evden Eve Taşimacılık

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres cemalgursel mah özdemirler caddesi no 129 şahınbey/gaziantep

İl / İlçe Gaziantep / Sahınbey

Telefon 05302457926

Telefon 2 03422209707

Faks 03422209707

GSM 05302457926

Web http://www.tekbirevdeneve.com

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

aTekbir  Evden Eve Nakliyat, nakliye ve taşımcılık sektöründe yıllardır birçok hizmeti ile müşterisine güven vermiş %100 memnuniyet garantisi ile hizmetin en emin elden müşterisine ulaşmasını sağlamıştır. Evden Eve Nakliyat hizmeti asla önceden bir plan hazırlanmadan yapılmaması gereken ciddi bir hizmettir.

Nakliye hizmetinde kullanılacak tüm personelin işin ehli olması, ambalajlama da ve paketlemede eşyanın yüklenmesinde dikkat edilmesi, boşaltılırken de aynı özenin gösterilmesi şarttır.

Taleplerin sorunsuz halledilmesi için bugün birçok hizmeti müşterisine sunan firmamızın en gözde ve memnuniyet uyandıran hizmetlerinden biriside ücretsiz expertiz hizmetidir. Bu hizmetin müşteriye sunduğu %100 garantili taşıma yanında ekonomik fiyat avantajı ile nakliyesini gerçekleştirme olanağının doğmasıdır. Bu hizmet hem ifirma açısından hızlı ve pratik çözüm üretmesine, hemde müşteri açısından taleplerinin en iyi şekilde karşılanması olanağını sunmaktadır.

Tekbir  Evden Eve Nakliyat, sektöründe uzun yıllardır kurumsal kimliğine yakışan başarılı ve profesyonel hizmet vermekte, kadrosunda deneyimli eğitimli geniş personel saysı, ekipmanı ve araçları ile bu sektörün dev firmalarındandır.

Tekbir  Evden Eve Nakliyat, ev taşımacılığı ve ev nakliyesinde müşterisine baştan sona saygılı bir anlayışla yaklaşmakta, onun önerileri, görüşleri ve istekleri doğrultusunda hareket etmektedir.

Sizlerde nakliye taleplerinizin en güzle ve hızlı bir şekilde sigortalı bir hizmetle taşınmasını iletişim adreslerimizden yada telefonlarımızdan bize ulaşarak sağlayabilirsiniz.FİRMA RESİMLERİ
NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :