Tuzla Evden Eve Nakliyat Özensoy Tuzla Evden Eve Nakliyat

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres kocaeli darıca osman gazi mhalesi mopaş karşısı

İl / İlçe Kocaeli / Darıca

Telefon 05370476519

Telefon 2 05370476519

Faks 05382636436

GSM 05370476519

Web https://tuzlaevdenevenakliyat610.wordpress.com/

FİRMA KAMPANYALARI
-
FİRMA HAKKINDA

Firmamız ev depolama alanında siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız. Ev depolama hizmetinde öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Firmamız eşyalarınızı kendi eşyaları gibi koruyarak bu güveni sizlere sunmaktadır.

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde ev depolama hizmeti vermekteyiz. İstanbul’da eşyalarınızı rahatlıkla depolama imkanı oluşturan firmamız sizlere ekonomik fiyat ve kalitenin ön planda olduğu bir hizmet sunmaktadır.

Firmamız kurumsal olup bütün taşıma ve ev depolama yetki belgelerine sahiptir. Çalışanlarımız sigortalı personeller olarak uzun yıllar boyunca firmamız bünyesi altında çalışan kişilerden oluşmaktadır. Ev depolamada kullanılan malzemeler birinci sınıf olup uygun fiyat ve kalitelidir. Hem hacimli eşyalar için özel ambalaj malzemesi hem de kırılacak eşya aksesuarı için gerekli ambalaj malzemesi firmamız tarafından kullanılır.

Depolanacak eşyanın tespiti için firmamız tarafından ücretsiz expertiz hizmeti sunulmaktadır. Görevlendirilen expertiz elemanı müşteri tarafından belirlenmiş depolanacak eşyaların listesini yapar ve bu eşyaların fotoğraflarını çeker. Fotoğraf çekilerek taşınacak eşyalar için gereken ekipman, eleman kadrosu ve malzeme tespiti amaçlanır. Müşterilerimiz tarafından eşyanın depoda kalacağı süre belirlenir, ardından expertiz elemanımız eşyaların depoda kaplayacağı alanın tespitini yapar. Eşyalarınız depolarımıza alınmadan önce sigorta bedeli belirlenir. Bununla birlikte depolanacak eşyalar için en uygun ambalaj malzemeleri belirlenir. Taşınma günü birer birer ambalajlanan eşyalarınız aracımıza yerleştirilir.

Eşyaların ambalajlaması yapılırken taşınma esnasında eşyaların alabileceği darbelere karşı sağlam bir ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Bununla birlikte depolama için kullandığımı özel ambalajlama sistemimiz toz, kir ve neme karşı çok dayanıklı olup kesinlikle geçirgen değildir. Eşyalar depolara yerleştirilirken yani istifleme yapılırken, eşyalarınızın ağırlık ve hassasiyetine göre yerleştirilmektedir. Bilindiği üzere kullanılmayan ve sabit kalan eşyaların kendi kendine hasar alma durumu olabilir. Bunun önüne geçmek için yerleştirme şekline çok önem vermekteyiz.

Eşyalarınız adresinizden zamanında alıp size uygun olan antrepo’larımızda depolamaktadır. Ayrıca depolanacak eşyalar envanter listesine tek tek yazılarak karşılıklı imzalatılarak müşteriye sunulmaktadır. Mevcut depolama alanlarımızla ile sizlere uzman çözümler sunmaktayız. Atmaya kıyamadığınız fazla eşyalarınızı biz sizler için uygun fiyatlara depolamaktayız.

Tam donanımlı bir ev depolamasını yapan firmamız belirli ölçülere sahip olan kutularımızda eşyalarınızı güvenli, hijyenik yerlerde depolanmaktadır. 2+1 veya 3+1 ve daha fazla eşyalarınızı mega ahşap kutularımız ile depolamaktayız. Ev depolama sistemlerimiz sizler için kolay ve ideal fiyatlar sunmaktadır.

V depolarımız sürekli denetlenmekte ve kontrol edilmekte olup gerekli görülen durumlarda önlemler alınarak bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın güvenli bir şekilde muhafazası sağlanmaktadır.FİRMA RESİMLERİ


Firma tarafından oluşturulmuş fotoğraf galerisi bulunmamaktadır.

NAKLİYE FİRMASINI DEĞERLENDİRİN
Firmaya yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

FİRMANIN HIZLI DUYURULARI

  Firmanın eklenmiş duyurusu bulunmamaktadır.

  FİRMAYA MESAJ GÖNDER

  MESAJ GÖNDER

  ETİKETLER

  E-BÜLTEN'E KAYDOLUN :
  E-Posta Listemize Katılın
  twitter icon facebook icon BİZİ TAKİP EDİN :